П`ятниця, 29.03.2024, 15:09

Головна » 2015 » Травень » 7 » Чорнобиль не має минулого часу
Чорнобиль не має минулого часу

Під такою назвою 27 квітня відбулася тематична лінійка в нашому НВК, присвячена 29-й річниці пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС. Лінійку підготували учні 8 та 11 класів.
       -   Чорнобильська трагедія  поділила наш час на "до" і "після" Чорнобиля. Наче чорна смуга пройшла крізь наше життя. Однак життя продовжується.
       -   Ми живемо і мусимо пам'ятати тих, хто першими кинувся на боротьбу з аварією і попередив ще більшу катастрофу. Тож запалімо свічки. Помовчімо, -- такими словами розпочалася лінійка.

На лінійці було згадано про перших пожежників, які прибули на місце катастрофи, наслідки аварії, прослухано пісні про Чорнобиль та її біду у виконанні українських співаків. Також згадано місцевих жителів, які були на ліквідаторами на Чорнобильській АЕС. Учні 9 класу підготували презентацію «Чорнобиль – рана ПЛАНЕТИ»

-  Наша пам'ять та пам'ять багатьох поколінь - знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому... - такими словами зверталися учасники лінійки до всіх школярів та педагогів школи. А завершили лінійку виконанням пісні «Чорнобильські дзвони» та словами:

Щоб наша дума і дорога
Єднали глибину і вись, -
Вола Чорнобильська пересторога:
-Людство! Зупинись!

Цього ж дня було проведено вихователями та класними керівниками виховні години, бесіди на дану тематику.

Переглядів: 708 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Травень 2015  »