Середа, 24.04.2024, 00:32

Головна » 2020 » Листопад » 8 » Осінні розваги
Осінні розваги

Багата на яскраві барви і врожаї осінь щороку дивує й радує нас своєющедрістю та неповторною красою. Вона не раз оспівана митцями слова та увіковічена на полотнах художників. І хоча осінні канікули розпочалися на тиждень раніше, це не завадило учням нашого ліцею продемонструвати свою креативність та талант.

Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції та букети під час проведення фото виставки «Осінній вернісаж». Ніхто не залишився осторонь.

Учні старших класів взяли участь у конкурсі костюмів до Хеловіну. Хоча День всіх святих і не є державним святом навіть в англомовних країнах, очевидно, що відзначають його дуже широко. Не так давно цей звичай прийшов і в Україну. Передісторія виникнення Хеловіна детально вивчається, а традиції — активно переймаються школярами та студентами.

Більшість молоді з нетерпінням чекає 31 жовтня, щоб побешкетувати і розважитися.

Під час канікул учні 8 -11 класів також здійснили дуже цікаву віртуальну екскурсію до Дніпропетровського національного історичного музею ім.. Д.І.Яворницького.

Не стояли осторонь усієї виховної роботи наші лідери учнівського самоврядування. Вони були організаторами у своїх класних колективах усіх конкурсів. А підбиття підсумків роботи дитячого самоврядування відбулося у дистанційному режимі на платформі ZOOM.

Переглядів: 244 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2020  »