Четвер, 25.04.2024, 14:18

Головна » 2017 » Липень » 4 » Випуск - 2017
Випуск - 2017

Випускний у початковій школі

25 травня в 4 класі відбулося свято прощання з початковою школою. Пивоварова Ольга Василівна запрошувала на свято своїх вихованців, розповівши про кожного вірш-жарт. Під час свята учні розказували вірші, співали пісні та частівки, танцювали вальс, український танок та продемонстрували свої артистичні здібності, показавши сценки. Свято пройшло весело, цікаво, але не обійшлося без сліз мам та бабусь. Із вітальним словом до присутніх звернулися директор школи Ткаченко Світлана В´ячеславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Пірштук Людмила Вікторівна вручили вихованцям дипломи і побажали надалі з впевненістю та наполегливістю крокувати далі східцями шкільної науки. Дуже хвилюючий був момент, коли батьки із короваєм в руках просили майбутнього класного керівника Казенну Олену Василівну взяти їхніх і дітей і вести далі, та пообіцяли, що завжди у всьому будуть допомагати. Перша вчителька – Пивоварова О.В. та найближчі для випускників люди – батьки побажали майбутнім п’ятикласникам подальших успіхів у навчанні. Учні звернулися до батьків зі словами вдячності за доброту, любов, опіку. Справжнім сюрпризом став фільм, де промайнуло все шкільне життя вихованців 4 класу з першого класу по четвертий, який підготувала перша вчителька Пивоварова О.В. Емоційним апофеозом став момент, коли діти танцювали вальс разом із першою вчителькою Пивоваровою О.В. та майбутнім класним керівником Казенною О.В.

Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові друзі, вчителі, предмети, відкриття, перемоги. Прощавай, початкова школо! Попереду – новий етап шкільного життя! Не будемо сумувати. Нехай життя буде веселим і дзвінким, як шкільний дзвінок, який пролунав для них останній раз в початковій школі.

Переглядів: 618 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Липень 2017  »