Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей"

Школа сприяння здоров'ю, Школа, дружня до дитини

Вівторок, 21.01.2025, 11:57

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | СТОП БУЛІНГ! | Реєстрація | Вхід

 

Наказ "Про організацію роботи з питань протидії насильству та булінгу" від 08.02.2021 

                                        

                                    

У нашому ліцеї систематично проводяться заходи щодо створення безпечного освітнього середовища в нашому закладі та попередження і протидії булінгу (цькуванню). Вчителі та класні керівники у вересні та березні організовують перегляд відео-роликів «Мої права», «Я маю право!», «Жорстокість серед підлітків», діти отримують цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Кожен учень має можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему. Впродовж навчального року проводяться бесіди «Стоп булінг!», «Я маю право!» та ін.., уроки задля безпеки дітей в Інтернеті в рамках освітнього проєкту #stop_sexтинг . Під час бесід обговорюються питання булінгу в ліцеї. Метою таких заходів є знайомство з поняттям «булінгу», його попередження, виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки (заходи додаються).  

Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалку.

 

Запрацював закон проти булінгу у школах

Близько 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися із цькуванням та агресивною поведінкою, йдеться у дослідженні ЮНІСЕФ за 2017 рік. З них 24% стали жертвами булінгу, приблизно половина з яких нікому не розповідали про ці випадки.

З 19 січня в Україні почав діяти новий Закон про цькування і введено поняття «булінг», якого в українському законодавстві раніше не було.

З 19 січня в Україні набув чинності закон щодо протидії булінгу. За моральне, або фізичне насильство, агресію, у будь-якій формі каратимуть штрафами.

Законопроект визначає «булінг» як «моральне або фізичне насильство, агресію у будь-якій формі або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення».

Документ передбачає систему штрафів за цькування, зокрема, якщо особа піддала іншу особу булінгу вперше, то вона зобов'язана буде сплатити від двадцяти (340 гривень) до п'ятдесяти (850 гривень) неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Якщо ці дії вчинив неповнолітній від 14 до 16 років, штраф мають сплатити батьки.

За повторне цькування винуватець повинен буде сплатити від ста (1700 гривень) до двохсот (3400 гривень) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

 

Меню сайту

НАШІ ВІТАННЯ

left

Пошук

Календар

«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Архів записів

Корисні посилання