Середа, 18.10.2017, 12:56

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Оздоровлення | Реєстрація | Вхід

Здрастуй, ЛІТО!

Ось і закінчилася пора навчання! Веселе літо кличе дітей відпочивати.

29 травня 2017 року у Білоколодязькому НВК почав працювати пришкільний табір з денним перебуванням «Віночок».

Для змістовного та веселого відпочинку заплановано різноманітні заходи.

Відбувся конкурс на кращу емблему та девіз загону.

1 червня з нагоди відкриття табору та Міжнародного дня захисту дітей відбувся святковий концерт, у якому взяли участь усі загони. Гостями свята були голова селищної ради Сердечний В.В., завідувач дитячої бібліотеки Сердечна В.В. та наймолодші представники шкільної родини – малюки дошкільного підрозділу.

2 червня відбувся конкурс малюнка на асфальті «Всі діти за мир». Взяли участь усі загони та дитячий садочок. Діти були нагороджені призами, які надала селищна рада разом з дитячою бібліотекою. Ще довго на подвір`ї школи лунав дитячий сміх, панувала атмосфера свята та радості.

Табір продовжує свою роботу!

Відпочиваємо і вчимося в «Rainbow»

з 29 травня 2017 року на базі Білоколодязького НВК працює пришкільний англомовний загін «Rainbow» , який має гасло:

Smile at the rainbow,

Whisper to the sun,

It looks like you

And the falling rain

Are having fun.

До загону зараховано 12 учнів 1-4 класів.

Пришкільний табір – це відпочинок у поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування, це  атмосфера, де діти не з підручником намагаються щось сказати чи завчити, це навчання в дії, через гру та активне спілкування.

Діти насолоджуються літнім відпочинком та мають можливість спілкуватися англійською мовою, застосовувати її у різних формах діяльності: у спілкуванні, при перегляді  мультфільмів англійською мовою, вивчення  віршів, римівок, граючи в різноманітні ігри.

Діти взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті, намалювали  малюнок «I  Love Ukraine»

Загалом, усі учасники англомовного загону  отримують море емоцій та задоволення.

Гра "Сhange your places"
До цієї гри  підготувала картки - літери алфавіту,  зображення тварин ,  продукти. Діти стають в коло, кожен отримує картинку і запам'ятовує, як називається зображена річ. Ведучий стає в центр кола і називає два предмети. Діти, у яких є ці картки, повинні швидко помінятися місцями. Ведучий намагається зайняти місце, що звільнилося. Той, хто залишився без місця - стає ведучим.

Гра на увагу "Simon Says"

Діти стають в коло. Ведучий говорить таку фразу: “Simon says: “Stand up (Sit down, Run, Touch your nose, Jump, Swim, Fly, Climb, Skate, тощо.) »І супроводжує слова рухами, що імітують названі дії Учасники повинні виконувати команди, тільки якщо перед ними є вступна фраза,  “Simon says” Неуважні діти  вибувають з гри. Коли вибуде більше половини гравців, гра припиняється або змінюється ведучий.

ГРА-КВЕСТ «ЛІДЕР і КОМАНДА»

(військово-патріотична, інтелектуальна гра у номінації «Козацька доба. Наші обереги»)

Відпочиваємо весело, дізнаємось багато нового і цікавого у таборі «Віночок». Кожен день переповнений приємними емоціями і враженнями, бо несе сюрпризи та цікавинки, заздалегідь підготовлені організаторами відпочинку.

7 червня було проведеновійськово-патріотичну, інтелектуальнугру-квест«Лідер і команда»в номінації «Козацька доба. Наші обереги».

Провели гру під девізом:«Розум, сміливість, мужність і сила -
все це для тебе, моя Україно!»

Нагадали дітям, що таке квест. Квест — це спортивно-інтелектуальна командна гра, мета якої — швидше та якісніше від інших команд дістатися фінішу, виконуючи в процесі різні інтелектуальні та спортивні завдання та знайти предмет пошуків. Метою нашого квесту є отримання знань про вітчизняну історію козацтва,  витоки національної культури, традиції та обряди українського народу. Тут на вас чекає захоплююча подорож у світ дитячих прав, а дороговказом туди слугуватиме текст Конвенції ООН про права дитини. На фінішній прямій квесту будете шукати справжній скарб.

Учасник гри ознайомилися з Правила для команд:

• Швидко розподіліть ролі в групі: капітан (організовує роботу, відповідає за маршрутний лист, приймає остаточне рішення), секретар (записує відповіді на завдання), дослідники (ретельно вивчають пропоновані відповіді).
  • Уважно слухайте завдання, не перебивайте один одного та інструктора.
  • Утримуйтесь від оцінок та образ учасників групи.
  • Намагайтеся дійти спільної думки.
  • Інструктори слідкують за дотриманням правил.
  • Від чітких і швидких дій групи залежить її успіх. Команда, яка зуміє злагоджено і швидко пройти всі етапи, переможе.

На старті кожна команда отрималаМаршрутний лист. Він протягом всього квесту знаходиться у капітана. На кожному етапі інструктори заносять до нього бали, зароблені командою.

Діти весело проходили етапи квесту:

• «Теоретичний тур»
  • «Інтелектуальний тур»
  • «Аукціон»
  • «Влучний стрілець»
  • «Знайди снайпера»
  • Надання долікарської допомоги
  • «Наші обереги»
  • Спортивна естафета
  • «Права та обов'язки»
  • «Створіть історію»
  • «Нові уроки»
  • «Розшифруй тайнопис – знайди скарб!»

У кінці гри всі смакували козацькою кашею та знайденим скарбом – смачним прохолодним морозивом.

Ось і скінчився ще один насичений пригодами табірний день. Радісні, з гарним настроєм, приємними емоціями і враженнями діти повертаються до своїх домівок, щоб назавтра знову відкрити двері табору «Віночок», де на них чекають нові пригоди!

Валентину Григорівну Нейваненко!

«  Жовтень 2017  »