П`ятниця, 23.06.2017, 22:47

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші заняття | Реєстрація | Вхід

Проблема патріотичного виховання сьогодні одна із найголовніших. Виховання дітей в сучасному українському суспільстві в умовах економічного та політичного реформування, коли суттєво змінилося соціокультурне життя, принципи функціонування освітніх установ, засобів масової інформації, обумовили проблеми виховання патріотичних почуттів у громадян України починаючи з наймолодшого віку.

Колективний перегляд  інтегрованого відкритого заняття «Калиночка-красунечка», провела вихователь молодшої групи Гаврюшенко Н.П., яка спрямовує свою діяльність  на формування основ патріотичного виховання засобами народознавства. Вихователь. дала дітям знання про калину, як народний символ українського народу, показала дітям красу, розмаїття її зображення в народній творчості. На занятті діти малювали калину нетрадиційним способом-пальчиком, розміщуючи ягідки,одну біля одної у формі кетяга.

Надія Петрівна прищеплює любов та дбайливе ставлення до рослин, до рідної країни.

Колективний перегляд заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку  «Подорож котика Мурчика», провела вихователь О.М.Самофалова. Олена Миколаївна розширила знання дітей про свійських тварин. Діти з великим задоволенням подорожували разом з котиком. Вихователь в своїй роботі використала пальчикові ігри, вправи на звуконаслідування.

Казку люблять всі –діти і дорослі, люди різних характерів і уподобань. В найкращі і найщасливіші хвилини людського життя казка віщує про щастя або втішає горе. Казки є дуже важливими для розвитку дитини. Слухаючи, проживаючи в уяві, переказуючи чи створюючи казку дитина розвиває образне мислення і отримує в стислому вигляді надзвичайно багато інформації про життя, світ і людей в ньому. Вона  хвилює серце того, хто володіє найціннішим скарбом-радіти радістю й боліти болем землі, лісу, ріки, трави, дерев, птаха, звіра й людини, хто відчуває в навколишньому світі душу живої природи, бачить себе не її володарем, а маленькою часточкою, крихтою безмежного світу. Казка дозволяє дитині вперше пізнати хоробрість і стійкість, побачити добро і зло.

З досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Юлдашевої Віти Юрііївни.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом БЖД та мовленнєвого розвитку «Казка нас всьому навчить», яке провела вихователь старшої групи №4 Плешкунова О.В. навчила дітей висловлювати своє ставлення до героїв казок, оцінювати їхні вчинки та збагатила досвід дітей знаннями про взаємини людей на прикладі казок.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом мовленнєвого та логіко-математичного розвитку «Лисичка заблукала», яке провела вихователь середньої групи №3 Гаврюшенко Т.В., навчила вихованців коментувати свої дії, протягом всього заняття підтримувала у дітей бадьорий, радісний настрій.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з ознайомлення з природнім довкіллям та логіко-математичного розвитку «Подорож до зимової казки», яке провела вихователь середньої групи №3 Логвінова К.В. за допомогою лялькового театру. Діти були дуже задоволені. Подорож виховала у дітей любов до природи, зовнішності та добрих вчинків через казку.

Колективний перегляд інтегрованого заняття « Моя країна Україна, і я її громадянин», яке провела Катасонова В.Б. Вихователь спрямовує свою діяльність  на формування всебічно розвиненої, духовно-багатої, оптимістичної та патріотичної особистості. Валентина Богданівна будує доброзичливі, теплі, приязні стосунки  з дітьми, що базуються на духовному  та моральному досвіді кожної дитини . Діти знають в якій країні вони проживають, столицю України, державні символи України, її гори, найбільшу річку України,  виразно розповідають вірші про рідний край.

На занятті вихователька запалила свічечку, що символізувала любов до України і звернулася до дітей : «Нехай у ваших сердечках запалає маленький вогник радості за те, що ви –українці. Я прошу вас пронести цей вогник через усе життя. Будьте чесними, розумними, гордими, любіть свою рідну Батьківщину.»

Король Наталю Василівну!

«  Червень 2017  »