Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей"

Школа сприяння здоров'ю, Школа, дружня до дитини

Понеділок, 26.10.2020, 18:10

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші заняття | Реєстрація | Вхід

Наприкінці грудня відбулося відкрите заняття з пріоритетом мовленнєвого спілкування та екологічного виховання «Засніжена ялинка»,  яке провела,  вихователь Самофалова О.М. в молодшій групі № 2. Олена Миколаївна систематизувала знання дітей про зимові явища природи, формувала вміння помічати  красу природи на ілюстраціях, виховувала любов до природи та шанобливе ставлення до неї.

 

Колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття «Як вітер осінь малював» з використанням техніки кляксографія, в середній групі №3,  провела вихователь Прядка Л.С., яка глибоко працює над темою: «Нетрадиційна техніка малювання, як засіб розвитку дитячої образотворчої діяльності», на цьому занятті діти малювали дерево технікою «кляксографією, з допомогою сили повітря, та доповнили малюнок елементами домальовування (пальчиком).

 

Наприкінці жовтня відбувся колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Яблука рум`яні, наливні, духмяні» (з пріоритетом мовленнєвого спілкування та використанням прийомів мнемотехніки), яке провела вихователь старшої групи №4, «Допитливі зайчата» Плешкунова О.В. Вихователь  спрямовує свою діяльність на формування інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку. На занятті діти будували речення за допомогою мнемо квадратів, складали описові розповіді та складали розповіді з власного досвіду за допомогою колажу.

 

 

Наприкінці травня в молодшій групі №1 «Веселі дзвіночки» вихователь Прядка Л.С. провела відкрите комплексне заняття з пріоритетом художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку «Подарунок для Даринки».

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Відтепер ведмеді й ведмежата про бюджет й рекламу будуть знати» (з економічного виховання та логіко-математичного розвитку), провела вихователь старшої групи №4, «Калинка» Могилка О.Є.., 11 квітня 2019 року. Ольга Єгорівна уточнила знання про товар, гроші, , формувала уявлення дітей про валюту України, навички раціонального споживача, виховала інтерес до навколишнього середовища, особистісні якості дошкільнят, пов’язані з економічною діяльністю (працьовитість бережливість), спостережливість, кмітливість, критичне мислення.

 

Наприкінці березня 2019 року в старшій групі №3 «Сонечко»  вихователь Гаврюшенко Н.П. провела відкрите комплексне заняття «Радіють діти первоцвітам» (ознайомлення з природнім довкіллям (жива природа) та художньо-продуктивна діяльність (аплікація),  Надія Петрівна поглибила знання дітей про весняні зміни в природі, про первоцвіти, які занесені до Червоної книги України.

 

 

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Зимі з весною помиритись і вам ніколи не сваритись» (за мотивами Стрітення), провела вихователь середньої групи №2, «Допитливі зайчата» Плешкунова О.В., 15 лютого 2019 року, яка спрямовує свою діяльність на формування інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку. Вихователь дала дітям знання про традиції українського народу, розширила знання дітей про свято Стрітення, прилучила їх до духовної культури.

 

На початку січня 2019 року в середній групі №2 «Допитливі зайчата»  вихователь Шевченко М.В., провела відкрите інтегроване заняття «Моє ім`я – дорога до життя» (правове виховання, з пріоритетом мовленнєвого розвитку та художньо - продуктивної діяльності (музична). Марія Василівна формувала у дітей знання про те, що кожна дитина має право на ім`я., сім`ю. Виховала у дітей почуття любові, шанобливе ціннісне ставлення до себе, до свого імені.

 

Наприкінці грудня в молодшій групі №1 було проведено відкрите інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного та мовленнєвого розвитку «Циркова вистава для малят забава», яке провела вихователь Хайло Тамара Євгенівна, до дітей в гості завітав кумедний, потішний відчайдуха клоун Бім, який розважав малечу гарними фокусами та веселими іграми. Клоун Бім приніс дітям «Чарівний циліндр» з геометричними фігурами, діти діставали з циліндра геометричні фігури впізнавали їх на дотик.

 

23 листопада відбулося відкрите заняття з пріоритетом фізичного та мовленнєвого розвитку «Щоб зоровими зростати, корисну їжу треба вживати» , яке провела, вихователь Самофалова О.М. в старшій групі № 4.  Олена Миколаївна заохотила дітей до досліджень та експериментувань, навчила дітей свідомо ставитися до свого здоров`я,цінувати його та дбати про нього, розширила знання дітей про те, що є корисним (раціональне харчування), а що - шкідливим для його здоров`я (зловживання борошняними та солодкими виробами).

В листопаді місяці в дошкільному підрозділі відбулося методичне об`єднання для музичних керівників Вовчанського району на тему: «Співи, як основний засіб музичного виховання дітей дошкільного віку», на якому музичний керівник показав з дітьми старшої групи №3 відкрите заняття «Музика осені» та презентацію для гостей.

Спів - основний засіб музичного виховання, що найбільш близький і доступний дітям. Діти люблять співати. Виконуючи пісні, вони глибше сприймають музику, активно висловлюють свої переживання і почуття. Величезну роль у навчанні співам відіграють навички сприйняття музики. Через активні співи у дітей закріплюється інтерес до музики, розвиваються музичні здібності.

Красивий,щедрий, рідний край

                                                                                                                 І мова наша солов`їна

Люби, шануй, оберігай,

Усе,що зветься Україна!

Колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття « Перу, перу платтячко та хустинку»,  провела вихователь молодшої групи №1 «Допитливі зайчата»,  Плешкунова Олена Володимирівна, яка розширила  та уточнила знання дітей про трудову діяльність,  дала вихованцям знання про прання та прасування одягу, створила радісну атмосферу на занятті, виховала хорошу поведінку, охайність, бажання допомагати дорослим.

  

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Моя Батьківщина-Україна», провела вихователь середньої групи №2 «Сонечко» Гаврюшенко Н.П., яка спрямовує свою діяльність на формування основ патріотичного виховання засобами народознавства. Вихователь. дала дітям знання про Батьківщину Україну, її символи (Герб, Прапор, Гімн), столицю - місто Київ ,ознайомила дітей з народними ремеслами (гончарства, вишивка, вироби з дерева). На занятті Надія Петрівна прищеплювала дітям патріотичні почуття, гордість за свій народ, Батьківщину.

 

 

Колективний перегляд  відкритого інтегрованого заняття в середній групі №3 з мовленнєвого та логіко-математичного розвитку «ВЕСЕЛА МАНДРІВКА», яке провела вихователь Могилка Ольга Єгорівна, діти подорожували у країну знань на потязі, подорож була дуже цікавою, дітям дуже сподобалося.

  

 

Колективний перегляд  комплексного  заняття в середній групі №3 з ознайомлення з природнім довкіллям ПДД (нежива природа) та художньо-продуктивної діяльності (малювання), яке провела вихователь Самофалова О.М., яка сформувала у дітей уявлення про повітря, його властивості та призначення. На занятті був присутній ігровий персож з улюбленого дітям мультфільму «Карлсон», який викликав у дітей радість і задоволення. Для свого улюбленого героя діти намалювали йому в подарунок різнокольорові чарівні кульки.

  

  

   

  

 

Колективний перегляд комплексного відкритого заняття з логічного мислення: « Пригоди трьох поросят», яке провела вихователь молодшої групи, Могилка О.Є., яка велику увагу приділяє сучасним підходам до логіко-математичного розвитку дошкільнят. Могилка О.Є., дала дітям знання та вміння розрізняти групи предметів, порівнювати одну групу предметів з іншою, діти добре розрізняють геометричні фігури, орієнтуються у просторі.  Заняття Ольга Єгорівна провела в ігровій формі, використовуючи логічні завдання.

 

 

Меню сайту

НАШІ ВІТАННЯ

Хайло Вікторію Анатоліївну!(01.09)

Нейваненко Світлану Миколаївну! (02.09)

Хайло Тамару Євгенівну! (04.09)

Прядку Лілію Сергіївну! (09.09)

left

Пошук

Календар

«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Архів записів

Корисні посилання