Вівторок, 26.03.2019, 16:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші заняття | Реєстрація | Вхід

Наприкінці грудня в молодшій групі №1 було проведено відкрите інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного та мовленнєвого розвитку «Циркова вистава для малят забава», яке провела вихователь Хайло Тамара Євгенівна, до дітей в гості завітав кумедний, потішний відчайдуха клоун Бім, який розважав малечу гарними фокусами та веселими іграми. Клоун Бім приніс дітям «Чарівний циліндр» з геометричними фігурами, діти діставали з циліндра геометричні фігури впізнавали їх на дотик.

23 листопада відбулося відкрите заняття з пріоритетом фізичного та мовленнєвого розвитку «Щоб зоровими зростати, корисну їжу треба вживати» , яке провела, вихователь Самофалова О.М. в старшій групі № 4.  Олена Миколаївна заохотила дітей до досліджень та експериментувань, навчила дітей свідомо ставитися до свого здоров`я,цінувати його та дбати про нього, розширила знання дітей про те, що є корисним (раціональне харчування), а що - шкідливим для його здоров`я (зловживання борошняними та солодкими виробами).

В листопаді місяці в дошкільному підрозділі відбулося методичне об`єднання для музичних керівників Вовчанського району на тему: «Співи, як основний засіб музичного виховання дітей дошкільного віку», на якому музичний керівник показав з дітьми старшої групи №3 відкрите заняття «Музика осені» та презентацію для гостей.

Спів - основний засіб музичного виховання, що найбільш близький і доступний дітям. Діти люблять співати. Виконуючи пісні, вони глибше сприймають музику, активно висловлюють свої переживання і почуття. Величезну роль у навчанні співам відіграють навички сприйняття музики. Через активні співи у дітей закріплюється інтерес до музики, розвиваються музичні здібності.

Красивий,щедрий, рідний край

І мова наша солов`їна

Люби, шануй, оберігай,

Усе,що зветься Україна!

Колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття « Перу, перу платтячко та хустинку»,  провела вихователь молодшої групи №1 «Допитливі зайчата»,  Плешкунова Олена Володимирівна, яка розширила  та уточнила знання дітей про трудову діяльність,  дала вихованцям знання про прання та прасування одягу, створила радісну атмосферу на занятті, виховала хорошу поведінку, охайність, бажання допомагати дорослим.

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Моя Батьківщина-Україна», провела вихователь середньої групи №2 «Сонечко» Гаврюшенко Н.П., яка спрямовує свою діяльність на формування основ патріотичного виховання засобами народознавства. Вихователь. дала дітям знання про Батьківщину Україну, її символи (Герб, Прапор, Гімн), столицю - місто Київ ,ознайомила дітей з народними ремеслами (гончарства, вишивка, вироби з дерева). На занятті Надія Петрівна прищеплювала дітям патріотичні почуття, гордість за свій народ, Батьківщину.

Колективний перегляд  відкритого інтегрованого заняття в середній групі №3 з мовленнєвого та логіко-математичного розвитку «ВЕСЕЛА МАНДРІВКА», яке провела вихователь Могилка Ольга Єгорівна, діти подорожували у країну знань на потязі, подорож була дуже цікавою, дітям дуже сподобалося.

Колективний перегляд  комплексного  заняття в середній групі №3 з ознайомлення з природнім довкіллям ПДД (нежива природа) та художньо-продуктивної діяльності (малювання), яке провела вихователь Самофалова О.М., яка сформувала у дітей уявлення про повітря, його властивості та призначення. На занятті був присутній ігровий персож з улюбленого дітям мультфільму «Карлсон», який викликав у дітей радість і задоволення. Для свого улюбленого героя діти намалювали йому в подарунок різнокольорові чарівні кульки.

Колективний перегляд комплексного відкритого заняття з логічного мислення: « Пригоди трьох поросят», яке провела вихователь молодшої групи, Могилка О.Є., яка велику увагу приділяє сучасним підходам до логіко-математичного розвитку дошкільнят. Могилка О.Є., дала дітям знання та вміння розрізняти групи предметів, порівнювати одну групу предметів з іншою, діти добре розрізняють геометричні фігури, орієнтуються у просторі.  Заняття Ольга Єгорівна провела в ігровій формі, використовуючи логічні завдання.

Катасонову Валентину Богданівну!(24.03)

«  Березень 2019  »