Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей"

Школа сприяння здоров'ю, Школа, дружня до дитини

Вівторок, 21.01.2025, 11:49

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші заняття | Реєстрація | Вхід

24 січня 2022 року в молодшій групі №3 «Допитливі зайчата» відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом соціального розвитку «Лялька персона в гості завітала», яке провела вихователь молодшої групи №3 Лазебна Лілія Сергіївна.

Вихователь створила рівні можливості для всіх дітей та сформувала позитивне ставлення до оточуючого; забезпечила умови , щоб кожна дитина почувала себе комфортно, щоб її думки визнавали і цінували; сформувала емоційний інтелект за допомогою ляльки персони; спонукала дітей до спілкування. Діти ліпили печиво із солоного тіста, та пригостили ним ляльку Мілану.

 

24 листопада 2021 року відбулося відкрите інтегроване заняття з логіко-математичного розвитку на тему: «Пошуки зниклих казок», яке провела вихователь середньої групи №4 «Допитливі зайчата» Бірюкова Олена Володимирівна. Вихователь уточнила поняття “пара”,закріпила знання дітьми цифр в межах 5, вміння рахувати кількісною і порядковою лічбою, геометричні фігури (круг,квадрат, трикутник,прямокутник), поглибила та розширила знання про різні помешкання тварин, вміння співвідносити зображення живої істоти з його помешканням, правильно називати його; виховувала, дружні стосунки, чуйність, кмітливість, організованість. Діти з задоволенням шукали зниклі казки та виконували логічні завдання.

   

«Ми - за мир»

 21 вересня в Україні відзначається свято  Миру. Саме тому в дошкільному підрозділі

КЗ «Білоколодязький ліцей» 21 вересня 2021 року був присвячений цій події. Вранці з метою формування розуміння необхідності відзначення такого свята, підняття святкового урочистого настрою діти отримали емблеми із зображенням голубів, як символа миру, добра, любові. 

 

         З дітьми був проведений виховний захід на тему «Дружба та мир значно кращі за сварку», де головними героями були пес Сірко та кіт Мурко, оскільки, здавна відомо про непримириму ворожнечу між котами та собаками. Але малята осудливо поставилися до проявів агресії та сварок, вони  прослухали казку, як Сірко та Мурко подружилися. Малята творчо розіграли сценку про те, як котик та собака просили один в одного вибачення за минулі образи, пропонували стати найкращими друзями. Діти активно приймали участь у примиренні вчорашніх ворогів, давали їм корисні поради.

 

         Діти вивчили напам’ять мирилку «Не сварімося» та рухові вправи для неї.

 

Вишні - черешні наливаються, 

(плавно піднімають руки вгору, розставляючи пальці) 

Синє озеро розливається,

 (руки в сторони) 

Ясне сонечко усміхається, 

(стають навшпиньки, тягнуться руками вгору, усміхаються) 

Жито силоньки набирається. 

(погойдують тулубом праворуч – ліворуч, руки опущені) 

Через тин вишня похилилася, 

(нахил тулуба вперед) 

Дві подруженьки посварилися. 

(крок назад, руки відводять за спину) 

Тобі яблучко, мені грушечка, 

(крок вперед, з’єднують кінчики пальців з кінчиками пальців рук партнера) 

Не сварімося, моя душечко. 

(беруться за руки і міцно cтискають їх)

Тобі яблучко, мені зернятко

(ритмічно гойдають з’єднаними руками) 

Не сварімося, моє серденько. 

(злегка обіймають один одного)

 

         Така діяльність дала змогу дошкільнятам краще познайомитися один з одним, стати дружнішими і добрішими.

         З дітьми була проведена бесіда на тему «Навіщо нам сваритися?», під час якої діти засудили ворожнечу та розбрат між людьми і виступили за гарні, дружні, привітні, мирні стосунки між усіма дітками планети, інтегроване заняття «Ми - за мир».

 

 

 

«Драматизація казки «Ріпка» в середній групі №4 «Допитливі зайчата»

Художньо-продуктивна діяльність (музична)

 

«Радо осінь зустрічаємо!»

Художньо-продуктивна  діяльність (ліплення, аплікація, малювання) в дошкільних групах.

Напочатку квітня 2021 року відбувся колективний перегляд комплексного відкритого заняття з розвитку мовлення та малювання для молодшого дошкільного віку «Ми йдемо на день народження до Маші», яке провела вихователь молодшої групи №4 «Допитливі зайчата» Плешкунова О.В. Вихователь велику увагу приділила морально-етичному вихованню, вихованню у дітей культурно-гігієнічних навичок, поведінці за столом та в гостях. Формувала діалогічне та монологічне мовлення дітей, культуру спілкування з однолітками та дорослими. Закріпила вміння дітей малювати нетрадиційним способом (пальчиком), колір, форму. Розширила уявлення дітей про подарунки. Діти з задоволенням малювали подарунки на День народження Маші та отримали задоволення від зробленого результату.

На початку березня 2021 року відбувся колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття з мовленнєвого, художньо-естетичного розвитку, з основ безпеки життєдіяльності «Про безпеку треба дбати-правила запам’ятати» для старшого дошкільного віку, яке провела вихователь старшої групи №3 «Веселі дзвіночки» Лазебна Л.С. Вихователь зосередила увагу на небезпеці, що криється в предметах домашнього вжитку, які завдають шкоди здоров`ю та життю дитини. Закріпила правила поводження дітей на вулиці, вдома та на дворі під час відсутності дорослих. Виховувала відповідальність та бажання дотримуватись правил безпеки.

Наприкінці лютого 2021року відбувся колективний перегляд комплексного відкритого заняття з природнього довкілля «Природу треба берегти», яке провела вихователь середньої групи №2 «Калинка» Самофалова О.М. Вона розширила та систематизувала знання дітей про природу, формувала інтерес до проблеми охорони природи на засадах сталого розвитку, ознайомила з правилами поведінки в природі, закріпила назви дерев, первоцвітів, комах, які живуть у нашій місцевості. Виховала турботливе ставлення до природи, бажання вносити посильний внесок у збереження і відновлення природніх ресурсів.

  

  

  

На початку лютого 2021 року відбувся колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття з економічного виховання «Подорож в країну Економіки», яке провела вихователь середньої групи №2 «Калинка» Могилка О.Є. Вона розширила уявлення дітей про природоохоронну діяльність людей на планеті Земля; поглибила і розширила знання дітей про природу, викликала бажання не тільки берегти довкілля, але й брати участь у його поліпшенні. На занятті Ольга Єгорівна познайомила дітей з поняттям: реклама, види реклами, уточнила знання дітей про товар, гроші, формувала уявлення дітей про валюту України, навички раціонального споживача. Виховала інтерес до навколишнього життя, особистості якості дошкільнят, повязані з економічною діяльністю: працьовитість, бережливість), спостережливість, кмітливість, критичне мислення.

  

  

Наприкінці грудня 2020 року відбувся колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття із впровадженням освіти для сталого розвитку «Папір виготовляємо-дерева зберігаємо», яке провела вихователь старшої групи №4 «Веселі дзвіночки» Хайло Т.Є. Вона розширила уявлення дітей про роль лісу в житті людини, узагальнила знання дітей про властивості та особливості паперу, його значення в житті людини. На занятті Тамара Євгенівна удосконалювала навички зв`язного та діалогічного мовлення. Формувала потребу в економному використанні паперу, інтерес у дітей до світу природи, виховувала економічно-доцільну поведінку, дбайливе ставлення до природи, до «лісових скарбів» свого краю.

  

  

23 грудня 2020 року відбулося відкрите комплексне заняття з логіко-математичного розвитку на тему: «Весело працюємо-предмети паруємо», яке провела вихователь молодшої групи Шевченко Марія Василівна. Вихователь розкрила дітям зміст поняття “пара”,закріпила його під час виконання ігрових завдань, формувала  вміння узагальнювати предмети, обстежувати, аналізувати їх візуально-чуттєвим способом; формувала вміння знаходити ознаки подібності та відмінності предметів, вчила порівнювати предмети за кольором; виховувала інтерес до математики, бажання перелічувати предмети порівнювати їх.

  

Наприкінці листопада 2020 року відбувся колективний перегляд комплексного відкритого заняття «Світлиця українського національного одягу, яке провела вихователь середньої групи №1 «Сонечко» Гаврюшенко Н.П. Вона розширила знання дітей про Україну, елементи українського національного одягу, виховувала шанобливе ставлення до традицій українського народу, зокрема до національного вбрання. На занятті Надія Петрівна прищеплювала дітям патріотичні почуття, гордість за свій народ, Батьківщину.

 

Колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття «Як вітер осінь малював» з використанням техніки кляксографія, в середній групі №3,  провела вихователь Прядка Л.С., яка глибоко працює над темою: «Нетрадиційна техніка малювання, як засіб розвитку дитячої образотворчої діяльності», на цьому занятті діти малювали дерево технікою «кляксографією, з допомогою сили повітря, та доповнили малюнок елементами домальовування (пальчиком).

 

Наприкінці жовтня відбувся колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Яблука рум`яні, наливні, духмяні» (з пріоритетом мовленнєвого спілкування та використанням прийомів мнемотехніки), яке провела вихователь старшої групи №4, «Допитливі зайчата» Плешкунова О.В. Вихователь  спрямовує свою діяльність на формування інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку. На занятті діти будували речення за допомогою мнемо квадратів, складали описові розповіді та складали розповіді з власного досвіду за допомогою колажу.

 

 

Наприкінці травня в молодшій групі №1 «Веселі дзвіночки» вихователь Прядка Л.С. провела відкрите комплексне заняття з пріоритетом художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку «Подарунок для Даринки».

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Відтепер ведмеді й ведмежата про бюджет й рекламу будуть знати» (з економічного виховання та логіко-математичного розвитку), провела вихователь старшої групи №4, «Калинка» Могилка О.Є.., 11 квітня 2019 року. Ольга Єгорівна уточнила знання про товар, гроші, , формувала уявлення дітей про валюту України, навички раціонального споживача, виховала інтерес до навколишнього середовища, особистісні якості дошкільнят, пов’язані з економічною діяльністю (працьовитість бережливість), спостережливість, кмітливість, критичне мислення.

 

Наприкінці березня 2019 року в старшій групі №3 «Сонечко»  вихователь Гаврюшенко Н.П. провела відкрите комплексне заняття «Радіють діти первоцвітам» (ознайомлення з природнім довкіллям (жива природа) та художньо-продуктивна діяльність (аплікація),  Надія Петрівна поглибила знання дітей про весняні зміни в природі, про первоцвіти, які занесені до Червоної книги України.

 

 

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Зимі з весною помиритись і вам ніколи не сваритись» (за мотивами Стрітення), провела вихователь середньої групи №2, «Допитливі зайчата» Плешкунова О.В., 15 лютого 2019 року, яка спрямовує свою діяльність на формування інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку. Вихователь дала дітям знання про традиції українського народу, розширила знання дітей про свято Стрітення, прилучила їх до духовної культури.

 

На початку січня 2019 року в середній групі №2 «Допитливі зайчата»  вихователь Шевченко М.В., провела відкрите інтегроване заняття «Моє ім`я – дорога до життя» (правове виховання, з пріоритетом мовленнєвого розвитку та художньо - продуктивної діяльності (музична). Марія Василівна формувала у дітей знання про те, що кожна дитина має право на ім`я., сім`ю. Виховала у дітей почуття любові, шанобливе ціннісне ставлення до себе, до свого імені.

 

Наприкінці грудня в молодшій групі №1 було проведено відкрите інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного та мовленнєвого розвитку «Циркова вистава для малят забава», яке провела вихователь Хайло Тамара Євгенівна, до дітей в гості завітав кумедний, потішний відчайдуха клоун Бім, який розважав малечу гарними фокусами та веселими іграми. Клоун Бім приніс дітям «Чарівний циліндр» з геометричними фігурами, діти діставали з циліндра геометричні фігури впізнавали їх на дотик.

 

23 листопада відбулося відкрите заняття з пріоритетом фізичного та мовленнєвого розвитку «Щоб зоровими зростати, корисну їжу треба вживати» , яке провела, вихователь Самофалова О.М. в старшій групі № 4.  Олена Миколаївна заохотила дітей до досліджень та експериментувань, навчила дітей свідомо ставитися до свого здоров`я,цінувати його та дбати про нього, розширила знання дітей про те, що є корисним (раціональне харчування), а що - шкідливим для його здоров`я (зловживання борошняними та солодкими виробами).

В листопаді місяці в дошкільному підрозділі відбулося методичне об`єднання для музичних керівників Вовчанського району на тему: «Співи, як основний засіб музичного виховання дітей дошкільного віку», на якому музичний керівник показав з дітьми старшої групи №3 відкрите заняття «Музика осені» та презентацію для гостей.

Спів - основний засіб музичного виховання, що найбільш близький і доступний дітям. Діти люблять співати. Виконуючи пісні, вони глибше сприймають музику, активно висловлюють свої переживання і почуття. Величезну роль у навчанні співам відіграють навички сприйняття музики. Через активні співи у дітей закріплюється інтерес до музики, розвиваються музичні здібності.

Красивий,щедрий, рідний край

                                                                                                                 І мова наша солов`їна

Люби, шануй, оберігай,

Усе,що зветься Україна!

Колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття « Перу, перу платтячко та хустинку»,  провела вихователь молодшої групи №1 «Допитливі зайчата»,  Плешкунова Олена Володимирівна, яка розширила  та уточнила знання дітей про трудову діяльність,  дала вихованцям знання про прання та прасування одягу, створила радісну атмосферу на занятті, виховала хорошу поведінку, охайність, бажання допомагати дорослим.

  

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Моя Батьківщина-Україна», провела вихователь середньої групи №2 «Сонечко» Гаврюшенко Н.П., яка спрямовує свою діяльність на формування основ патріотичного виховання засобами народознавства. Вихователь. дала дітям знання про Батьківщину Україну, її символи (Герб, Прапор, Гімн), столицю - місто Київ ,ознайомила дітей з народними ремеслами (гончарства, вишивка, вироби з дерева). На занятті Надія Петрівна прищеплювала дітям патріотичні почуття, гордість за свій народ, Батьківщину.

 

 

Колективний перегляд  відкритого інтегрованого заняття в середній групі №3 з мовленнєвого та логіко-математичного розвитку «ВЕСЕЛА МАНДРІВКА», яке провела вихователь Могилка Ольга Єгорівна, діти подорожували у країну знань на потязі, подорож була дуже цікавою, дітям дуже сподобалося.

 

Меню сайту

НАШІ ВІТАННЯ

left

Пошук

Календар

«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Архів записів

Корисні посилання