Неділя, 23.09.2018, 18:16

І мова наша солов`їна

Люби, шануй, оберігай,

Усе,що зветься Україна!

Колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття « Перу, перу платтячко та хустинку»,  провела вихователь молодшої групи №1 «Допитливі зайчата»,  Плешкунова Олена Володимирівна, яка розширила  та уточнила знання дітей про трудову діяльність,  дала вихованцям знання про прання та прасування одягу, створила радісну атмосферу на занятті, виховала хорошу поведінку, охайність, бажання допомагати дорослим.

Колективний перегляд інтегрованого відкритого заняття «Моя Батьківщина-Україна», провела вихователь середньої групи №2 «Сонечко» Гаврюшенко Н.П., яка спрямовує свою діяльність на формування основ патріотичного виховання засобами народознавства. Вихователь. дала дітям знання про Батьківщину Україну, її символи (Герб, Прапор, Гімн), столицю - місто Київ ,ознайомила дітей з народними ремеслами (гончарства, вишивка, вироби з дерева). На занятті Надія Петрівна прищеплювала дітям патріотичні почуття, гордість за свій народ, Батьківщину.

Колективний перегляд  відкритого інтегрованого заняття в середній групі №3 з мовленнєвого та логіко-математичного розвитку «ВЕСЕЛА МАНДРІВКА», яке провела вихователь Могилка Ольга Єгорівна, діти подорожували у країну знань на потязі, подорож була дуже цікавою, дітям дуже сподобалося.

Колективний перегляд  комплексного  заняття в середній групі №3 з ознайомлення з природнім довкіллям ПДД (нежива природа) та художньо-продуктивної діяльності (малювання), яке провела вихователь Самофалова О.М., яка сформувала у дітей уявлення про повітря, його властивості та призначення. На занятті був присутній ігровий персож з улюбленого дітям мультфільму «Карлсон», який викликав у дітей радість і задоволення. Для свого улюбленого героя діти намалювали йому в подарунок різнокольорові чарівні кульки.

Колективний перегляд комплексного відкритого заняття з логічного мислення: « Пригоди трьох поросят», яке провела вихователь молодшої групи, Могилка О.Є., яка велику увагу приділяє сучасним підходам до логіко-математичного розвитку дошкільнят. Могилка О.Є., дала дітям знання та вміння розрізняти групи предметів, порівнювати одну групу предметів з іншою, діти добре розрізняють геометричні фігури, орієнтуються у просторі.  Заняття Ольга Єгорівна провела в ігровій формі, використовуючи логічні завдання.

15 березня 2017 року відбулося відкрите заняття в дошкільному підрозділі Білоколодязького НВК з питань наступності в роботі вихователів старших груп і вчителів початкових класів, що є одним з важливих напрямків діяльності дитячого садка і школи, яке провела вихователь старшої групи Плешкунова О.В.

Цей захід відвідали вчителі  Іванівської ЗОШ та вчителі Білоколодязького НВК.

На занятті, побудованому за ігровим сюжетом, вихователь пропонувала дітям різні за обсягом і складністю завдання. Зробити навчання цікавим, захоплюючим допомагали ігри «Назви звук», «Склади ланцюжок слів», «Побудуй речення». На занятті панувала атмосфера доброзичливості, радості від спільної праці.

Проблема патріотичного виховання сьогодні одна із найголовніших. Виховання дітей в сучасному українському суспільстві в умовах економічного та політичного реформування, коли суттєво змінилося соціокультурне життя, принципи функціонування освітніх установ, засобів масової інформації, обумовили проблеми виховання патріотичних почуттів у громадян України починаючи з наймолодшого віку.

Колективний перегляд  інтегрованого відкритого заняття «Калиночка-красунечка», провела вихователь молодшої групи Гаврюшенко Н.П., яка спрямовує свою діяльність  на формування основ патріотичного виховання засобами народознавства. Вихователь. дала дітям знання про калину, як народний символ українського народу, показала дітям красу, розмаїття її зображення в народній творчості. На занятті діти малювали калину нетрадиційним способом-пальчиком, розміщуючи ягідки,одну біля одної у формі кетяга.

Надія Петрівна прищеплює любов та дбайливе ставлення до рослин, до рідної країни.

Колективний перегляд заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку  «Подорож котика Мурчика», провела вихователь О.М.Самофалова. Олена Миколаївна розширила знання дітей про свійських тварин. Діти з великим задоволенням подорожували разом з котиком. Вихователь в своїй роботі використала пальчикові ігри, вправи на звуконаслідування.

Казку люблять всі –діти і дорослі, люди різних характерів і уподобань. В найкращі і найщасливіші хвилини людського життя казка віщує про щастя або втішає горе. Казки є дуже важливими для розвитку дитини. Слухаючи, проживаючи в уяві, переказуючи чи створюючи казку дитина розвиває образне мислення і отримує в стислому вигляді надзвичайно багато інформації про життя, світ і людей в ньому. Вона  хвилює серце того, хто володіє найціннішим скарбом-радіти радістю й боліти болем землі, лісу, ріки, трави, дерев, птаха, звіра й людини, хто відчуває в навколишньому світі душу живої природи, бачить себе не її володарем, а маленькою часточкою, крихтою безмежного світу. Казка дозволяє дитині вперше пізнати хоробрість і стійкість, побачити добро і зло.

З досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Юлдашевої Віти Юрііївни.

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом БЖД та мовленнєвого розвитку «Казка нас всьому навчить», яке провела вихователь старшої групи №4 Плешкунова О.В. навчила дітей висловлювати своє ставлення до героїв казок, оцінювати їхні вчинки та збагатила досвід дітей знаннями про взаємини людей на прикладі казок.

Прядка Лілію Сергіївну!

«  Вересень 2018  »