Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей"

Школа сприяння здоров'ю, Школа, дружня до дитини

Субота, 27.04.2024, 07:32

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші уроки | Реєстрація | Вхід

       

 

«Безпечне середовище»

У рамках тижня «Безпечне середовище» вчителем початкових класів ліцею Пірштук Людмилою Вікторівною  був проведений інтерактивний урок про  COVID-19  в 3-А класі.

 Мета уроку:

● ознайомити з  правилами поведінки в умовах карантину та пояснити їх;

● встановити нові правила поведінки під час навчального процесу у зв’язку з умовами карантину;

● встановити правила респіраторної гігієни;

● надати інформацію щодо психологічної допомоги за умови тривожного стану через пандемію та ознайомити з алгоритмом дій .

Протягом уроку учні працювали в групах, активно брали участь у виконанні всіх завдань. На уроці були застосовані різноманітні інтерактивні методи навчання: «Вільний мікрофон», «Асоціативний кущ», «Два-чотири-усі разом». Діти складали історію про коронавірус, грали в рухливу гру «Крокодил», із задоволенням переглянули мультфільм «Дізнайся про свою силу (дітям про коронавірус».  Для засвоєння нових знань про COVID-19 учні грали у вікторину.

Підсумком  уроку була  групова проєктна робота «Створення маніфесту здоров’я свого класу». Діти створювали правила, які будуть пам’ятати та дотримуватися для того, щоб бути здоровими та захистити себе.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.

  

  

  

  

Чарівна витинанка.

 

У рамках тижня педагогічної майстерності вчителем початкових класів  ліцею Галат Оленою Вікторівною  30 вересня  2021 року був проведений урок  у 4-Б класі  з  предмету «Мистецтво: образотворче мистецтво». Урок присвячений темі декоративно-прикладного мистецтва - витинанка "Дерево життя".

На уроці учні 4-Б класу продовжили ознайомлюватися з технікою "витинанка", згадали види декоративно-прикладного мистецтва, знайшли відмінність між реалістичним зображенням та декоративним, навчилися створювати декоративні зображення за основними законами та виконали творчу роботу під назвою "Дерево життя". Учні залишилися задоволені кінцевим результатом своєї роботи та будуть продовжувати створювати цікаві композиції у техніці "витинанка" готуючись до Нового року!

    

 

  "Моя суперсила - безпека в Інтернеті"

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет - це не просто віртуальна реальність, а й повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини. Проте саме Інтернет стає причиною небезпеки для сучасних дітей. 

 На виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192 щодо використання в освітньому процесі серії уроків націлених на захист дітей в цифровому середовищі,  з метою формування в здобувачів освіти уявлення про реальні ризики в Інтернеті 18 лютого учні 2-А класу взяли участь у цікавому уроці "Моя суперсила - безпека в Інтернеті". Урок був проведений вчителем початкових класів  Пірштук Людмилою Вікторівною.
          Діти послухали казку про черепашку Хаппі, яка спілкувалася з незнайомцями в інтернеті. Проаналізувавши прикрий випадок, що стався з героїнею,  школярі надали героїні казки слушні поради. Обираючи відповідь "Так" чи "Ні", повторили основні правила онлайн-безпеки:

 * не розповсюджувати особисті дані (номер телефону, адресу проживання, а також інформацію про батьків);

* не погоджуватись, якщо друзі, навіть добре знайомі в реальному житті, вимагають робити те, що вам неприємно;

* не спілкуватись з незнайомцями у мережі;

* не відправляти свої фото, якщо просять про це в Інтернеті;

     * якщо трапилось в Інтернеті те, що засмутило чи налякало, варто про це сказати батькам.

Діти склали онлайн-пазли з головною героїнею уроку – Хаппі. У Лабіринті вирішили ситуації на знання правил онлайн-безпеки.  Влаштували групові перегони – хто з команд разом гарно та швидко розмалюють картинку.

Урок дуже сподобався дітям. Інформація про безпеку в Інтернеті, донесена до школярів у такий цікавий спосіб, справді надовго запам‘ятовується.

 

 Цікаво і змістовно пройшов захист проекту на тему "Встала весна" у 3 класі під керівництвом вчителя Людмили Григорівни Галат. Клас було розподілено на групи "Історична", "Поетична", "Музична", "Малюнкова", "Легенда", "Прикмети".

Учні групи "Історична" підготували розповіді-історії про те, як складали вірші про весну поети Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко. Учні групи "Поетична" декламували вірші, а учні групи "Малюнкова" намалювали перші весняні квіти, які згадувались у віршах. Учні групи "Музична" виконували пісні, у яких згадуються квіти, а також запропонувала прослухати музичні твори П.Чайковського "Пори року".Учні групи "Легенда" зачитали цікаві легенди про весняні квіти, а учні групи "Прикмети" назвали прикмети повязані з чарівною порою року - весною. На захисті проекту були присутні батьки учнів 3 класу. Вони мали змогу спостерігати за роботою своїх дітей під час навчальної діяльності.

 

 

Меню сайту

НАШІ ВІТАННЯ

left

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Архів записів

Корисні посилання