Середа, 18.10.2017, 12:52

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші уроки | Реєстрація | Вхід

Цікаво і змістовно пройшов захист проекту на тему "Встала весна" у 3 класі під керівництвом вчителя Людмили Григорівни Галат. Клас було розподілено на групи "Історична", "Поетична", "Музична", "Малюнкова", "Легенда", "Прикмети".

Учні групи "Історична" підготували розповіді-історії про те, як складали вірші про весну поети Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко. Учні групи "Поетична" декламували вірші, а учні групи "Малюнкова" намалювали перші весняні квіти, які згадувались у віршах. Учні групи "Музична" виконували пісні, у яких згадуються квіти, а також запропонувала прослухати музичні твори П.Чайковського "Пори року".Учні групи "Легенда" зачитали цікаві легенди про весняні квіти, а учні групи "Прикмети" назвали прикмети повязані з чарівною порою року - весною. На захисті проекту були присутні батьки учнів 3 класу. Вони мали змогу спостерігати за роботою своїх дітей під час навчальної діяльності.

В рамках проведення естафети педагогічних інновацій загальноосвітніх навчальних закладів району «Нові горизонти» 15 березня 2017 року 4 клас запросив усіх охочих на відкритий урок з природознавства, який провела вчитель початкових класів Пивоварова Ольга Василівна за темою «Материки Землі». Урок проходив у формі гри-експедиції з використанням проектної технології та ІКТ.

Урок містив науково-дослідницьку роботу, яка надала можливість учням самостійно зробити власні припущення, а потім висновки.  Були вдало використані інформаційні технології, як найефективний і дуже зручний метод викладу нового матеріалу. Під час уроку діти закріплювали знання про карту півкуль, знайомилися з поняттям «материки», з їхнім розміщенням на глобусі і карті півкуль. Провели для гостей та вчителів НВК віртуальну екскурсію по материкам Землі, розповідали про неповторний рослинний і тваринний світ континентів. Під час уроку учні відчули себе справжніми дослідниками.

На уроці, який пройшов на високому методичному рівні, учні дізналися багато нового та цікавого.  Під час виконання завдань учні  працювати в групах, проявили себе, як один дружній колектив, були активними та зацікавленими  у виконанні  завдань.

В кінці уроку був проведений бліцтурнір «Так – ні», який показав, що діти добре засвоїли нову тему.

На уроці не було байдужих дітей. Учні працювали  творчо і тому досягли високих результатів.

Учні та вчителі, що  були присутні на уроці, залишилися задоволені від отриманих позитивних емоцій.

Валентину Григорівну Нейваненко!

«  Жовтень 2017  »