Понеділок, 18.12.2017, 16:26

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Цікаві розваги | Реєстрація | Вхід

«Свято осені» в дошкільному підрозділі

8 листопада 2017 року в Білоколодязькому НВК відбулося «Свято осені» в якому взяли участь діти груп дошкільного підрозділу. Чарівна атмосфера свята та барви осінної виставки не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Парами» та  "Танок з осінніми листочками».  Дуже вміло дітки театралізували: "зварили борщ з всіх ігнрадієнтів", "запрошували на гостину", "торгували на осінній ярмарці". Дітки молодших груп були одягнені у гарні костюми: хлопчики були «грибочками», а дівчатка - «горобинками». Вишиванки, намиста та українські віночки красувалися на дівчатках старшої групи, а дітки середніх груп красувалися в костюмах звірят та овочів. Оригінальні вбрання  переносили присутніх у казкове дитинство. Також під час проведення Свята Осені адміністрація дошкільного підрозділу організували конкурс на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію, за що ми дуже вдячні їм. Свято пройшло в радісній, сімейній та доброзичливій атмосфері. Діти були активні та з задоволенням приймали участь у розвагах. На завершення свята за свої старання діти отримали солодкі гостинці.

За вікнами зараз осінь ... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих півтонів. Озирніться навколо, вдивіться: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем, крапельками крові застигли на деревах ягоди горобини. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки... Щорічно в листопаді в дошкільному підрозділі Білоколодязького НВК проходить виставка осінніх композицій «Осінні фантазії». Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів, яскраві букети, кумедні їжачки, лісові галявинки, картини із листя. З великою радістю та цікавістю усі бажаючі роздивлялися вироби кожної родини. За словами В.Сухомлинського, саме в праці проявляється творча уява дитини, а результатом такої праці є краса.

Батьки допомогли своїм діткам створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. У ході перегляду виставки учасники та гості отримали позитивні емоції та гарні враження.
Ми дякуємо всім батькам, хто прийняв участь у виставці за креативність та підтримку.

Зимові розваги

Активну участь у підготовці до новорічних свят приймали батьки та їх діти. Виставка дитячих робіт на тему: «В гості до нас завітала красуня зима»

Весело та дружно ми живем,

На прогулянку гуртом ідем.

Раз, два ,три, раз, два ,три -

Ніжками крокуєм залюбки