Понеділок, 16.09.2019, 14:04

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Цікаві розваги | Реєстрація | Вхід

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді нас всіх із цим прекрасним святом –
З днем захисту дітей завжди вітають.
Нам зичать щастя, вквітчаної долі
І неба чистого, і промінців грайливих,
І снів спокійних, успіхів в навчанні,
І щирих усмішок, і днів щасливих.
Ми вдячні вам і за тепло, і ласку
Та за турботу й гарні побажання.
Від себе скажемо: – нам все потрібно,
Але найбільше – неньки піклування.
Щоб поруч була любляча матуся
І щоб в очах іскорки горіли,
Щоб ми, сини і доньки в мирі жили
І щоб нічим ніколи не хворіли.
Нехай все збудеться і неодмінно,
Нехай веселкам різнобарвна грає.
Хай дітвора у мирі лиш зростає,
А Україна наша процвітає!

Участь дітей КЗ «Білоколодязький ліцей» в спортивному святі: «Веселі старти» між дошкільними навчальними закладами в місті Вовчанську.

НАШ ДЕВІЗ

Ми маленькі горошини,

Подолаєм всі вершини,

Спритні ми та дужі,

До спорту не байдужі!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

В нашому дошкільному підрозділі на початку березня відбулася виставка поробок до свята 8 Березня!

Весна - чудова пора року! Природа прокидається, наповнюється енергією, життям, яскраве сонце стає теплішим з кожним днем.

Кожна вікова група представила очам захоплених дітей та їх батьків, братиків, сестричок, бабусь і дідусів різноманітні поробки. Батьки разом з дітьми проявили неабияку майстерність, власну фантазію, використавши різноманітні матеріали для створення поробок.

В нашому дошкільному підрозділі традиційною стало проводити на початку листопада виставку поробок з природного матеріалу. І в поточному навчальному році ми вирішили не змінювати традиції – в період з 05 по 09 листопада в музичній залі розпочала свою роботу виставка під радісною назвою «Осінь чарівниця».

Осінь – це чудова пора року, яка пропонує нам масу можливостей для творчості. Це не тільки чудові фарби природи, які ми бачимо через забарвлення листя на деревах, але й різноманітні квіти, плоди, які дарує нам природа.

Кожна вікова група представила очам захоплених дітей та їх батьків, братиків, сестричок, бабусь і дідусів різноманітні поробки. Батьки разом з дітьми проявили неабияку майстерність, власну фантазію, використавши різноманітні природні матеріали для створення поробок.

«Свято осені» в дошкільному підрозділі

Удошкільному пдрозділі відбулося «Свято осені» в якому взяли участь діти груп дошкільного підрозділу. Чарівна атмосфера свята та барви осінної виставки не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Парами» та  "Танок з осінніми листочками».  Дуже вміло дітки театралізували: "зварили борщ з всіх ігнрадієнтів", "запрошували на гостину", "торгували на осінній ярмарці". Дітки молодших груп були одягнені у гарні костюми: хлопчики були «грибочками», а дівчатка - «горобинками». Вишиванки, намиста та українські віночки красувалися на дівчатках старшої групи, а дітки середніх груп красувалися в костюмах звірят та овочів. Оригінальні вбрання  переносили присутніх у казкове дитинство. Також під час проведення Свята Осені адміністрація дошкільного підрозділу організували конкурс на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію, за що ми дуже вдячні їм. Свято пройшло в радісній, сімейній та доброзичливій атмосфері. Діти були активні та з задоволенням приймали участь у розвагах. На завершення свята за свої старання діти отримали солодкі гостинці.

За вікнами зараз осінь ... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих півтонів. Озирніться навколо, вдивіться: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем, крапельками крові застигли на деревах ягоди горобини. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки... Щорічно в листопаді в дошкільному підрозділі Білоколодязького НВК проходить виставка осінніх композицій «Осінні фантазії». Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів, яскраві букети, кумедні їжачки, лісові галявинки, картини із листя. З великою радістю та цікавістю усі бажаючі роздивлялися вироби кожної родини. За словами В.Сухомлинського, саме в праці проявляється творча уява дитини, а результатом такої праці є краса.

Батьки допомогли своїм діткам створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. У ході перегляду виставки учасники та гості отримали позитивні емоції та гарні враження.
Ми дякуємо всім батькам, хто прийняв участь у виставці за креативність та підтримку.

Зимові розваги

Активну участь у підготовці до новорічних свят приймали батьки та їх діти. Виставка дитячих робіт на тему: «В гості до нас завітала красуня зима»

Весело та дружно ми живем,

На прогулянку гуртом ідем.

Раз, два ,три, раз, два ,три -

Ніжками крокуєм залюбки

Радіє снігу дітвора

Зимові розваги