Неділя, 18.04.2021, 19:27

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | ГПД | Реєстрація | Вхід

Нормативно - правова  база  організації  роботи  ГПД

1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 №677 «Порядок створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти».
  2. Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 №1669
  3. Лист  Міністерства освіти і науки України від 18.07.2013 №1/9-503 «Про використання інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу»
  4. Нормативи наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 128, зареєстровані у Міністерстві юстиції України 06 березня 2002 року за № 229/6517.
  5. Державні санітарні норми та правила «Гігієнічні вимоги до улаштування, утримання і режиму спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, та навчально-реабілітаційних центрів», затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 20 лютого 2013 року № 144, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 14 березня 2013 року за 410/22942.
  6. Наказ директора навчального закладу про комплектування ГПД,  про організацію діяльності груп подовженого дня.

Документація ГПД

• Режим роботи ГПД (схвалений педагогічною радою, затверджений директором навчального закладу).
  • Календарно-тематичний план роботи вихователя.
  • Щоденний план роботи вихователя.
  • Журнал обліку роботи ГПД.
  • Посадова інструкція вихователя ГПД.

Основні напрями діяльності  ГПД

• Підтримувати активність школярів засобами діяльнісного підходу в навчанні та вихованні.
  • Виховувати в учнів любов до рідного краю, до України, повагу до державних символів та народних традицій.
  • Формувати особистісні риси громадянина України, наслідувати духовні цінності українського народу.
  • Працювати над згуртуванням дитячого колективу, виробленням навичок культурної поведінки і дотриманням правил для учнів.
  • Формувати в учнів риси товариськості, взаємодопомоги, порядності і доброти.
  • Виховувати дітей на основі народної моралі та милосердя, розвивати кращі риси людського характеру, навчальні навички.
  • Впроваджувати міжпредметні зв’язки на основі дидактичних розвиваючих ігор.
  • Вчити дитину спостерігати і розповідати:
    • Вдосконалювати процеси мислення, уявлення, увагу, пам’ять, сприйняття;
    • Поповнювати запас знань;
    • Розвивати зв’язне мовлення.
  • Підтримувати тісний контакт з батьками учнів для спільного та правильного виховання дітей.
  • Проводити виховні заходи, що сприяють забезпеченню реалізації особистісно орієнтованого навчання та виховання.
  • Систематично проводити індивідуальну роботу з учнями.
  • Впроваджувати інтерактивні та інформаційні технології.

Олену Володимирівну Плешкунову! (1.04)

Тетяну Веніамінівну Махоніну! (2.04)

Світлану Анатоліївну Ізосімову! (09.04)

Наталю Іванівну Рибальченко! (12.04)