Неділя, 18.04.2021, 20:33

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Початкова школа | Реєстрація | Вхід

"Моя суперсила  -

безпека в Інтернеті"

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет - це не просто віртуальна реальність, а й повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини. Проте саме Інтернет стає причиною небезпеки для сучасних дітей.

На виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192 щодо використання в освітньому процесі серії уроків націлених на захист дітей в цифровому середовищі,  з метою формування в здобувачів освіти уявлення про реальні ризики в Інтернеті 18 лютого учні 2-А класу взяли участь у цікавому уроці "Моя суперсила - безпека в Інтернеті". Урок був проведений вчителем початкових класів  Пірштук Людмилою Вікторівною.
          Діти послухали казку про черепашку Хаппі, яка спілкувалася з незнайомцями в інтернеті. Проаналізувавши прикрий випадок, що стався з героїнею,  школярі надали героїні казки слушні поради. Обираючи відповідь "Так" чи "Ні", повторили основні правила онлайн-безпеки:

* не розповсюджувати особисті дані (номер телефону, адресу проживання, а також інформацію про батьків);

* не погоджуватись, якщо друзі, навіть добре знайомі в реальному житті, вимагають робити те, що вам неприємно;

* не спілкуватись з незнайомцями у мережі;

* не відправляти свої фото, якщо просять про це в Інтернеті;

* якщо трапилось в Інтернеті те, що засмутило чи налякало, варто про це сказати батькам.

Діти склали онлайн-пазли з головною героїнею уроку – Хаппі. У Лабіринті вирішили ситуації на знання правил онлайн-безпеки.  Влаштували групові перегони – хто з команд разом гарно та швидко розмалюють картинку.

Урок дуже сподобався дітям. Інформація про безпеку в Інтернеті, донесена до школярів у такий цікавий спосіб, справді надовго запам‘ятовується.

Олену Володимирівну Плешкунову! (1.04)

Тетяну Веніамінівну Махоніну! (2.04)

Світлану Анатоліївну Ізосімову! (09.04)

Наталю Іванівну Рибальченко! (12.04)