Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей"

Школа сприяння здоров'ю, Школа, дружня до дитини

Неділя, 18.04.2021, 20:33

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Головна сторінка | Реєстрація | Вхід

Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Білоколодязький ліцей"!

 

Юридична адреса:

62540, Харківська область,

 Чугуївський район, 

смт. Білий Колодязь,

провул. Грушевського, 2

 

E-mail 

ДОДАТОК № СВ-3

Інформація (станом на 18.02.2021.)

про  Комунальний заклад  «Білоколодязький ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області»

                       (повна назва закладу)

Рік заснування

1872, нова будівля освітнього закладу здана в експлуатацію у 1967 році

Директор школи

Ткаченко Світлана В’ячеславівна, освіта вища, за фахом вчитель  української мови та літератури, має вищу  кваліфікаційну категорію. Заклад очолює  з  2015 року.

Контингент учнів

У  КЗ «Білоколодязький ліцей»  навчається  294  учні, з них учнів 1-4 класів – 131 чол., 5-9 класів – 133 учнів, 10-11 класів –30 учнів.  Випускників 9 класів – 15  учнів.

Випускників 11 класів – 15  учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю - 0 уч., срібною - 0 уч..

Брали участь у ЗНО-2020 - 10 учнів 11 класу.

У дошкільному підрозділі 65  вихованців, з них у I групі «Допитливі зайчата» дітей молодшого дошкільного віку ( від 3 до 4 років) – 20 чол., у II групі «Сонечко» дітей середнього дошкільного віку ( від 4 до 5 років ) – 13 чол., у IIІ групі «Калинка» дітей середнього дошкільного віку ( від 4 до 5 років ) – 13 чол., у  IV групі  «Веселі дзвіночки дітей старшого дошкільного віку (від 5 до 6 (7)років)  – 19 чол. .

Петропавлівська філія – 0 чол.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за  вивченням профільних предметів - хімія : 30 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 22  педагога  і 8 вихователів дошкільного підрозділу  них 24 чол. мають вищу освіту, 6 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають  7 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію –  5 чол., категорію  «спеціаліст» –10 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (131 учня) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (8 дитини-сироти, 14 учнів із малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується   75 учня.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемними темами:

 Шкільний  підрозділ:

  1. Удосконалення освітнього процесу шляхом використання інноваційних педагогічних технологій в умовах впровадження нових Нової української школи.
  2. Співробітництво педагогів і батьків щодо формування гармонійної особистості з чіткою громадянською позицією та потреби у морально здоровому способі життя.

Дошкільний підрозділ:

1. Наступність і перспективність між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах реформування освіти шляхом використання новітніх технологій.

На високому науковому і методичному рівнях пройшли відкриті уроки вчителів Ткаченко С.В, Галат Л.Г., які взяли участь у педагогічній декаді «Я атестуюсь».

Традиційно у лютому місяці в закладі проходить декада відкритих уроків «Через творчість до успіху». Вона організовується з метою вивчення і поширення перспективного педагогічного досвіду, ознайомлення колег з інноваційними технологіями навчання. Вчителем української мови та літератури, Ткаченко С.В. проведено для директорів закладів освіти району семінар на тему: «STEM – освіта: впровадження та перспективи розвитку» та відкритий STEM – урок з української літератури у 8 класі за темою «Любіть Україну…». Під керівництвом Ткаченко С.В. було запущено тритижневий проєкт «Любіть Україну…», учасниками якого стали учні всіх ланок закладу освіти. У межах проєкту учні готували виставку малюнків, фотовиставку, флешмоб  та презентації за темою «Любіть Україну…», брали інтерв`ю з даної тематики в учителів закладу, вивчали життєвий і творчий шлях Володимира Сосюри, розробили гру для учнів з особливими потребами за ілюстраціями до вірша В.Сосюри «Любіть Україну».

Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів здійснюється також через курсову перепідготовку, семінари при районному методичному кабінеті, систему методичних заходів, самоосвіту. У закладі працюють вчителі-новатори Завгородня Г.О.,                Ткаченко С.В., Пірштук Л.В. , Свинарьова О.Ю., Скляр І.О., Король Н.В., Нейваненко С.М., Скринікова В.П., Галат Л.Г., Галат О.В., які активно використовують інноваційні технології на своїх уроках.

Гурткова робота

В ліцеї  працює 21 гурток: 12 предметних на громадських засадах, бюджетних -3, із них  (1«Хоровий», 2  військово-спортивних «Зірниця»). Працює секція від ДЮСШ «Волейбол».

У дошкільному підрозділі працює 4 бюджетних гуртки («У світі див і фантазій», «В гостях у казки»)

Підвіз учнів та вчителів

До закладу потребують підвозу 59  вихованців та 1  вчитель. Підвіз здійснюється із с.Петропавлівка,  с.Земляний Яр та по селищу Білий Колодязь згідно маршруту.  Підвіз здійснюється шкільним автобусом АС-Р-4234 «Мрія» державний номер АХ 1504 АА.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 25  навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (11 ПК), хімічний кабінет, біологічний кабінет, фізичний кабінет два ресурсних центри  бібліотека з читальною залою, актова зала,  один спортивний зал, їдальня, футбольне поле зі штучним покриттям, спортивний майданчик, два ігрових майданчики.

Бібліотечний фонд налічує – 19092  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

2019/2020 році у закладі був проведений І (шкільний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  серед  учнів 3-4 класів: кількість учасників – 10 чол., 16,1%, із них 5 учнів 3 класу – (16,1%) та 5 учнів 4 класу – (16,1%); переможці І етапу – 3 клас: 1 чол. 3,2%, 4 клас: 1 чол. 3,2%. Переможці взяли участь у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів: кількість – 2 чол., 3,2%. Грюков Вадим, учень 3 класу посів ІІ місце у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 класів (підготувала Пивоварова О.В., вчитель вищої категорії).

У ІІ (районному) етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019/2020 навчальному році ІІ місце посіла учениця 7 класу Зубова Дарія Анатоліївна (підготувала вчитель української мови та літератури Нейваненко С.М.).

Учні освітнього закладу приймають активну участь у інтелектуальних конкурсах: міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - 30 учнів; всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 52 учня; міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» - 27 учнів; всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч» - 33 учня; всеукраїнська інтернет – олімпіада на базі освітнього проекту « На урок»  англійська мова – 37 учн, інформатика -46 учн, хімія 12учн; Всеукраїнський онлайн – конкурс «Безпечний інтернет» на базі освітнього проекту «На урок» - 108 учнів.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Меню сайту

НАШІ ВІТАННЯ

Олену Володимирівну Плешкунову! (1.04)

Тетяну Веніамінівну Махоніну! (2.04)

Світлану Анатоліївну Ізосімову! (09.04)

Наталю Іванівну Рибальченко! (12.04)

Галину Миколаївну Кулакову! (25.04)

left

Пошук

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Архів записів

Корисні посилання