П`ятниця, 23.06.2017, 22:49

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Головна сторінка | Реєстрація | Вхід

Вітаємо вас на сайті Білоколодязького НВК !

Юридична адреса:

62540, Харківська область,

Вовчанський район,

смт. Білий Колодязь,

провул. Грушевського (колишній Ватутіна), 2

ІНФОРМАЦІЯ

про Білоколодязький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Вовчанської районної ради Харківської області

2016/2017 навчальний рік

Рік заснування

1872, нова будівля здана в експлуатацію у 1967 році.

Юридична адреса

62540, Харківська область, Вовчанський район, смт Білий Колодязь, пров. Грушевського, 2.

Директор

Ткаченко Світлана В’ячеславівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, звання вчитель-методист. Заклад очолює з вересня 2015 року.

Контингент учнів

У шкільному підрозділі навчається 249 учнів, з них учнів 1-4 класів – 110 чол., 5-9 класів – 117 чол., 10-11 класів –  22 учня. Випускників 11 класу – 6 учнів. Випускників 9 класу – 27 учнів.

У дошкільному підрозділі – 81 дитина, з них у І групі дітей молодшого дошкільного віку (від 3 до 4 років) – 13 чол., у ІІ групі дітей молодшого дошкільного віку (від 3 до 4 років) – 13 чол., у ІІІ групі дітей середнього дошкільного віку (від 4 до 5 років) – 24 чол., у ІV групі дітей старшого дошкільного віку (від 5 до 6(7) років) – 25 чол., у V різновіковій групі (від 3 до 6(7) років) с. Петропавлівка – 6 чол.

Режим роботи

Шкільний підрозділ працює в одну зміну навчання розпочинається о 8:00 год.

Дошкільний підрозділ працює з 7:00 год. до 18:30 год.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у 10 класі організовано за хіміко-технологічним профілем (16 учнів), а в 11 класі продовжено навчання за технологічним профілем (6 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 23 педагоги і 10 вихователів дошкільного підрозділу, з них 26 чол. мають вищу педагогічну освіту, 7 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 13 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію «спеціаліст» – 13 чол. Звання вчитель-методист мають 4 педагога (Ткаченко С.В., Завгородня Г.О., Галат Л.Г., Бєлінська В.І.), старший вчитель – Пірштук Л.В.

Технічний колектив

Технічний колектив нараховує 33 працівника, з них 1 чол. в декретній відпустці.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено 312 учнів, із них: діти дошкільного підрозділу – 81 чол., учні початкової школи – 110 чол., діти-сироти – 3 учні, із малозабезпечених сімей – 8 учнів. За рахунок батьківських коштів харчується 110 учнів.

Пільговий контингент

Діти, які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС – 3 чол., діти-сироти – 5 учнів, із малозабезпечених сімей – 7 учнів, із багатодітних сімей51 учень, діти учасників АТО – 4 чол., діти-інваліди – 3 учня, дітей з неповних сімей (напівсироти, одинокі матері, розлучені) – 27 учнів, дітей з сімей, які потребують підвищеної педагогічної уваги –              2 учня. Всього – 113 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемною темою «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом використання інноваційних педагогічних технологій в умовах впровадження нових Державних стандартів» та «Співробітництво педагогів і батьків щодо формування гармонійної особистості з чіткою громадянською позицією та потреби у морально здоровому способі життя». Учні навчально-виховного комплексу постійно беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах та турнірах, у І (районному) та ІІ (обласному) етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: у 2015/2016 навчальному році (1 уч.) Процун Катерина стала переможницею І (районного) етапу, посіла ІІІ місце на ІІ (обласному) етапі. 7 учнів посіли призові місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Команда Білоколодязького НВК «Котигорошко» захищала честь району на обласному конкурсі «Молодь обирає здоровий спосіб життя» та посіла почесне ІV місце серед 22 ЗНЗ області, І місце в районному конкурсі малюнка на асфальті, присвяченому 25 річниці Дня незалежності України та інші.

Гурткова робота

У шкільному підрозділі працює 4 бюджетних гуртки: 1 художньо-естетичний («Дівочий хор»), 2 військово-спортивних («Зірниця»), «Юні квітникарі». Працює ряд предметних гуртків (математичний «Мудра сова», «Географічний меридіан», «Англійської мови», «Рідне слово», «Умілі руки», «Фізичний», «Юний хімік», «Клуб любителів природи» та ін.). У дошкільному підрозділі працює 5 гуртків: 2 гуртки «У світі див та фантазій», 2 гуртки «У світі фантазій», «Чарівні фантазії». Всього 79% учнів відвідують шкільні гуртки і 22% - позашкільні (при селищному будинку культури та будинку творчості в районі).

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз здійснюється шкільним автобусом. Учнів – 16 чол., з них 5 чол. з с. Земляний Яр, 11 чол. з с.Петропавлівка.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 25 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (13ПК), 2 ресурсних класи, бібліотека з читальною залою, актова зала, один спортивний зал, одна майстерня, їдальня, два спортивних майданчики, дитячий ігровий майданчик.

Планування

Зробити капітальний ремонт даху котельні, придбання опалювального котла, встановити 3 ігрові майданчики та                 4 навіси для дошкільного підрозділу. Придбати меблі для 5 класних кімнат.

Директор НВК                                                                                           С.В.Ткаченко

Король Наталю Василівну!

«  Червень 2017  »