Середа, 18.10.2017, 12:57

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Головна сторінка | Реєстрація | Вхід

Вітаємо вас на сайті Білоколодязького НВК !

Юридична адреса:

62540, Харківська область,

Вовчанський район,

смт. Білий Колодязь,

провул. Грушевського (колишній Ватутіна), 2

ІНФОРМАЦІЯ

про Білоколодязький навчально-виховний комплекс

(загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)

Вовчанської районної ради Харківської області

2017/2018 навчальний рік

Рік заснування

1872, нова будівля здана в експлуатацію у 1967 році.

Юридична адреса

62540, Харківська область, Вовчанський район, смт Білий Колодязь, пров. Грушевського, 2.

Директор

Ткаченко Світлана В’ячеславівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, звання вчитель-методист. Заклад очолює з вересня 2015 року.

Контингент учнів

У шкільному підрозділі навчається 270 учнів, з них учнів 1-4 класів – 121 чол., 5-9 класів – 118 чол., 10-11 класів –  31 учня. Випускників 11 класу – 15 учнів. Випускників 9 класу – 23 учнів.

У дошкільному підрозділі – 92 дитина, з них у І групі дітей середнього дошкільного віку (від 3 до 4 років) – 20 чол., у ІІ групі дітей середнього дошкільного віку (від 4 до 5 років) – 18 чол., у ІІІ групі дітей середнього дошкільного віку (від 4 до 5 років) – 18 чол., у ІV групі дітей старшого дошкільного віку (від 5 до 6(7) років) – 26 чол., у V різновіковій групі (від 3 до 6(7) років) с. Петропавлівка – 10 чол.

Режим роботи

Шкільний підрозділ працює в одну зміну, навчання розпочинається о 8:00 год.

Дошкільний підрозділ працює з 8:00 год. до 17:00 год.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у школы ІІІ ступеня здійснюється за хіміко-технологічним профілем навчання (31 учень).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 23 педагоги і 10 вихователів дошкільного підрозділу, з них 22 чол. мають вищу педагогічну освіту, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 чол., І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію «спеціаліст» – 3 чол. Звання вчитель-методист мають 4 педагога (Ткаченко С.В., Завгородня Г.О., Галат Л.Г., Бєлінська В.І.), старший вчитель – Пірштук Л.В.

Технічний колектив

Технічний колектив нараховує 33 працівника, з них 1 чол. в декретній відпустці.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено 129 учнів, із них:  учні початкової школи – 121 чол., діти-сироти – 5 учні, із малозабезпечених сімей – 3 учнів. За рахунок батьківських коштів харчується 141 учнів.

Пільговий контингент

Діти, які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС – 3 чол., діти-сироти – 5 учнів, із малозабезпечених сімей – 7 учнів, із багатодітних сімей51 учень, діти учасників АТО – 4 чол., діти-інваліди – 3 учня, дітей з неповних сімей (напівсироти, одинокі матері, розлучені) – 27 учнів, дітей з сімей, які потребують підвищеної педагогічної уваги –              2 учня. Всього – 113 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемною темою «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом використання інноваційних педагогічних технологій в умовах впровадження нових Державних стандартів» та «Співробітництво педагогів і батьків щодо формування у дітей потреби у морально здоровому способі життя». Учні навчально-виховного комплексу постійно беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах та турнірах, у І (районному) та ІІ (обласному) етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: у 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016 навчальному році (1 уч.) Процун Катерина, у 2016-2017 навчальному році у І (районному) етапі (1 уч. ) - Грюков Артем. 5 учнів посіли призові місця у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Команда "Хіміки" , команда "Географи" у районному етапі турніру юних хіміків та юних географів посіли призове ІІ місце.

Гурткова робота

У шкільному підрозділі працює 3 бюджетних гуртки: 1 художньо-естетичний («Хоровий»), 2 військово-спортивних («Зірниця»). Працює ряд предметних гуртків (математичний, «Мудра сова», «Географічний меридіан», «Англійської мови», «Рідне слово», «Умілі руки», «Фізичний», «Юний хімік», «Клуб любителів природи» та ін.). У дошкільному підрозділі працює 2 гуртки «Умілі ручки», «Колобки». Всього 78% учнів відвідують шкільні гуртки і 22% - позашкільні (при селищному будинку культури та будинку творчості в районі).

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз здійснюється шкільним автобусом. Учнів – 4 чол., вчителів - 2.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 25 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (13 ПК), 2 ресурсних класи, бібліотека з читальною залою, актова зала, один спортивний зал, одна майстерня, їдальня, два спортивних майданчики, дитячий ігровий майданчик.

Планування

Зробити капітальний ремонт даху котельні, придбання опалювального котла, встановити 3 ігрові майданчики та                 4 навіси для дошкільного підрозділу. Придбати меблі для 5 класних кімнат.

Директор НВК                                                                                           С.В.Ткаченко

Валентину Григорівну Нейваненко!

«  Жовтень 2017  »