Вівторок, 19.03.2024, 04:53

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Головна сторінка | Реєстрація | Вхід

Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Білоколодязький ліцей"!

Юридична адреса:

62540, Харківська область,

Чугуївський район,

смт. Білий Колодязь,

провул. Грушевського, 2

Інформація (станом на 01.09.2021)

про  Комунальний заклад  «Білоколодязький ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області»

Рік заснування

1872, нова будівля освітнього закладу здана в експлуатацію у 1967 році

Директор

Ткаченко Світлана В’ячеславівна, освіта вища, за фахом вчитель  української мови та літератури, має вищу  кваліфікаційну категорію. Заклад очолює  з  2015 року.

Структура закладу

Дошкільний підрозділ, I ступінь (початкова освіта), II ступінь (базова середня освіта), III ступінь (профільна середня освіта).

Контингент учнів

У КЗ «Білоколодязький ліцей» навчається 292 учня, з них учнів 1-4 класів – 120 чол., 5-9 класів – 145 чол., 10-11 класів – 27 чол. Випускників 9 класів – 25 учнів. Випускників 11 класів – 14 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 1 учень.

У дошкільному підрозділі 63 дітей, з них у I групі дітей молодшого дошкільного віку (від 3 до 4 років) – 16 чол., у II групі дітей середнього дошкільного віку (від 4 до 5 років ) – 19 чол, у IIIV групах дітей старшого дошкільного віку (від 5 до 6 (7) років) – 28 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за хіміко-технологічним профілем: 27 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 22  педагога  і 8 вихователів дошкільного підрозділу  них 24 чол. мають вищу освіту, 6 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають  7 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію –  5 чол., категорію  «спеціаліст» –10 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (127 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (7 дітей-сиріт). За рахунок батьківської плати харчується 124 учня.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемними темами:

Шкільний  підрозділ:

1. Удосконалення освітнього процесу шляхом використання інноваційних педагогічних технологій в умовах впровадження нових Нової української школи.
  2. Співробітництво педагогів і батьків щодо формування гармонійної особистості з чіткою громадянською позицією та потреби у морально здоровому способі життя.

Дошкільний підрозділ:

3. Наступність і перспективність між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах реформування освіти шляхом використання новітніх технологій.

Гурткова робота

В ліцеї працює 19 гуртків: 14 предметних, і («Хоровий»), 2 військово спортивних («Зірниця»). Працює секція ДЮСШ «Волейбол».

У дошкільному підрозділі працює 4 бюджетні гуртки («У світі див і фантазій»)

Підвіз учнів та вчителів

До закладу потребують підвозу 59  вихованців та 1  вчитель. Підвіз здійснюється із с.Петропавлівка,  с.Земляний Яр та по селищу Білий Колодязь згідно маршруту.  Підвіз здійснюється шкільним автобусом АС-Р-4234 «Мрія» державний номер АХ 1504 АА.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 25 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (10 ПК), хімічний кабінет, біологічний кабінет, фізичний кабінет, математичний кабінет, кабінет української мови, ресурсний центр, інклюзивний центр, бібліотека з читальною залою, актова зала, спортивний зал, їдальня, футбольне поле зі штучним покриттям, спортивний майданчик, два ігрових майданчики.

Бібліотечний фонд налічує – 18022 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах та конкурсах із навчальних предметів, виборюють призові місця.

У 2020/2021 навчальному році у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика учениця 3А класу Ярієва Єва Русланівна посіла I місце.

Учні освітнього закладу приймають активну участь у інтелектуальних конкурсах: міжнародний математичний конкурс міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» - 43 учні; всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» - 24 учня; всеукраїнська інтернет-олімпіада на базі освітнього проекту «На урок»: українська мова – 39 чол., математика – 48 чол., англійська мова – 61 чол., історія – 60 чол., біологія – 62 чол., інформатика – 35 чол., мистецтво – 19 чол., хімія – 11 чол.; всеукраїнський онлайн-конкурс «Безпечний інтернет» на базі освітнього проекту «На урок» - 42 учня.

Учні закладу традиційно беруть участь у І (районних) етапах Всукраїнських учнівських турнірів: юних хіміків, юних істориків.

Юні спортсмени закладу – активні учасники щорічних районних спортивних змагань учнівської молоді «Спорт протягом життя».

У 2020/2021 навчальному році команда закладу взяла участь у туристичному зльоті та посіла І місця у змаганнях з волейболу та велотуризму з перешкодами.

«  Березень 2024  »