Україно, соборна державо,
Сонцесяйна колиско моя,
Ні, не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в нашому ліцеї в режимі онлайн було організовано та проведено ряд заходів.
Для учнів 5 – 9 класів були проведені тематичні уроки з історії «Шлях до незалежності» та перегляд фільмів «Акт злуки. Відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України».
У бібліотеці ліцею була створена книжкова виставка історичної та художньої літератури «Любити Батьківщину – знати її історію». Також учні взяли участь у конкурсі малюнків на тему: «Що для мене Україна», який проводив Відділ освіти Вовчанської міської ради.
Пам’ятати про День Соборності України – це обов’язок кожного свідомого українця, це світла пам'ять про незліченні жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності.
![](/2020-2021/zahody/sobor5.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sobor6.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sobor2.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sobor3.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sobor4.jpg) |