21 лютого Україна разом з усім світом відзначала День рідної мови. У цей день кожен громадянин будь-якої країни ще більше відчуває свою приналежність до рідного народу, народності, нації. У різних країнах світу люди сьогодні говорять на 6-ти тисячах мов. З-поміж своїх сестер наша мова – одна з найдревніших і найбагатших. Згідно з класифікацією ЮНЕСКО українська мова за влучністю передачі образу, дії, за милозвучністю посідає 3-тє місце у світі після французької та італійської.
Багаторічною традицією в нашому НВК стало проведення лінійки, присвяченої Дню рідної мови. Ось і цього року у святково прикрашеному залі зібралися учні і вчителі, щоб ушанувати українську мову. Лунали вірші про рідну мову у виконанні учнів 3 й 5 класів, гумореска, яку майстерно виконав учень 9 класу Нейваненко Михайло. Талановиті ведучі, учениці 11 класу Мирошниченко Юлія й Розенцева Олена розповіли про історію цього свята. Закінчилася лінійка музичною презентацією, до створення якої були залучені учні з 5 по 11 клас.
Завдяки цьому святу ми усвідомили, що мова — це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.
![](/2015-2016/ukrmova/12.jpg)
![](/2015-2016/ukrmova/11.jpg)
![](/2015-2016/ukrmova/111.jpg)
![](/2015-2016/ukrmova/1111.jpg)
![](/2015-2016/ukrmova/11111.jpg)
|