Тиждень математики, фізики та інформатики пройшов у нашому НВК під девізом "Математика - цариця наук". Першого ж дня учні підготували цитати, вислови про математику на кожному кабінеті школи. Розпочався тиждень лінійкою, на якій учні 5, 7, 10 класів в цікавій формі ще раз нагадали, чим є математика для людини та запросили всіх взяти активну участь у предметному тижні. Протягом тижня пройшли вікторини, конкурси, цікаві ігри з математики, фізики та інформатики, математичний експрес. А для учнів початкової школи вожаті учні 6 і 7 класів підготували і провели вікторину "Математична веселка". Учні самі готували і розв'язували цікаві ребуси, кросворди, підготували чудові комп'ютерні презентації про відомих математиків історії та відомих математиків України. За підсумками тижня кожен клас отримав подяку за активну участь у проведенні тижня та визначив переможця у своєму класі. Вітаємо переможців Катасонова С., Христенко А., Тільну Т., Зубову А., Гончарова М., Якушевську Д., Більку М., Дмітрієва Д., Катасонову О., Шевченко А., Овчаренка А..
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_120731.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_121012.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_120943.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_120532.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_115111.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_115119.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/20161123_115928.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/veselka.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/matematiki_ukrajini.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/IMG_20161124_082555.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/IMG_20161124_082637.jpg)
![](/2016-2017/svyata/matem/IMG_20161124_135859.jpg)
|