Головна » 2021 » Березень » 13 » Шевченківські дні в ліцеї
11:55 Шевченківські дні в ліцеї |
Тарас Шевченко. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.
![](/2020-2021/zahody/sh1.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh2.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh3.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh4.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh6.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh7.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh8.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sh9.jpg) |
Переглядів: 234 |
Додав: teacher
| Рейтинг: 5.0/3 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|