Головна » 2018 » Листопад » 25 » Тиждень толерантності
19:08 Тиждень толерантності |
![](/2018-2019/svyato/img0.jpg)
З 12 по 16 листопада 2018 року у КЗ «Білоколодязький ліцей» пройшов тиждень толерантності, присвячений Міжнародному дню толерантності (16 листопада). З метою формування в учнів рис людяності, поглиблення знань учнів про толерантність і важливість її у житті людини було проведено низку заходів, які сприяли розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття.
![](/2018-2019/svyato/15.jpg)
![](/2018-2019/svyato/11.jpg)
![](/2018-2019/svyato/14.jpg)
![](/2018-2019/svyato/12.jpg)
![](/2018-2019/svyato/17.jpg) |
Переглядів: 611 |
Додав: teacher
| Рейтинг: 5.0/4 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|