![](/2015-2016/ukrmova/nestor.jpg)
9 листопада, у день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови - свято, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.
Традиційно у нашому НВК відбулася низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови. 9 листопада пройшла святкова лінійка «Мово рідна, гордосте моя», яку підготували члени гуртка «Культура мовлення та спілкування».
![](/2015-2016/ukrmova/1.jpg)
![](/2015-2016/ukrmova/2.jpg)
10 листопада стартував шільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка.
11 листопада учні 8-11 класів узяли участь у конкурсі знавців рідної мови «Своя гра»
![](/2015-2016/ukrmova/3.png)
12 листопада було проведено мовознавчий турнір серед учнів 7-8 класів.
А учні 5 класу протягом тижня укладали збірку казок, твори до якої придумали й ілюстрували самостійно.
Також в усіх класах були проведені години спілкування "Мова і писемність у цікавих фактах".
![](/2015-2016/ukrmova/4.jpg)
Закінчився тиждень нагородженням переможців конкурсів грамотами.
|