Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою шкільного дому, кожного населеного пункту та й держави загалом. А школа - наш другий дім. І у ньому має бути чисто та затишно.
Прекрасна традиція збиратися на толоку і гуртом наводити лад у закладі — успішно продовжується. 17 квітня в ліцеї відбувся суботник із благоустрою території. В ньому взяли участь педагогічний та технічний колективи закладу.
Було впорядковано 4 спортивних та 3 ігрових дитячих майданчиків, квіткові клумби (150 м.кв.), сад, прибрано шкільну та прилеглу територію. Весняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників суботньої толоки. Працювали весело та швидко. Весела вдача та працьовитість усіх працівників забезпечила гарний настрій та ефективну роботу.
Заклад набув зовсім іншого вигляду – казкового, веселого, привабливого.
ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ГАРНУ РОБОТУ!!!
З повагою, директор Світлана ТКАЧЕНКО
![](/dyzayin/1618817665751.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb1.jpg) ![](/2020-2021/zahody/sb2.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb4.jpg) ![](/2020-2021/zahody/sb3.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb5.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb6.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb7.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb8.jpg)
![](/2020-2021/zahody/sb9.jpg) |