Головна » 2018 » Листопад » 29 » Відкрито міні-проект «Турбота про дітей»
20:11 Відкрито міні-проект «Турбота про дітей» |
26 листопада у КЗ "Білоколодязький ліцей" відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Турбота про дітей», що став переможцем районного конкурсу розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».
У заході взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, начальник відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Андрій Бережний і голова Білоколодязької селищної ради Володимир Сердечний.
Під час відкриття проекту голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник привітав дітей з першим снігом і зазначив, що «Турбота про дітей» - це ще одна маленька перемога на шляху до великих звершень.
![](/2018-2019/svyato/z1.jpg)
![](/2018-2019/svyato/z3.jpg)
![](/2018-2019/svyato/z6.jpg) |
Переглядів: 473 |
Додав: teacher
| Рейтинг: 5.0/4 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|