Комунальний заклад "Білоколодязький ліцей"

Школа сприяння здоров'ю, Школа, дружня до дитини

Понеділок, 15.07.2024, 01:55

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Цікаві розваги | Реєстрація | Вхід

Виставка новорічних поробок "Новорічна майстерня"

Напередодні новорічних свят в закладі проводиться виставка новорічних поробок та малюнків.

З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти та дорослі, пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще - свято добра, родинного затишку. Підготовка до цього свята в нашому закладі саме зараз в самому розпалі.

У нашому закладі вже традиційно у ці святкові дні проходить виставка новорічних поробок та малюнків "Новорічна майстерня", на якій у всій зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Новорічні поробки та малюнки готували діти разом з батьками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях.

Кожна робота неповторна та особлива, адже кожна родина залишає частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Всі хто завітав на нашу виставку були вражені творчістю, фантазією, різномаїттям матеріалів, з яких були виготовлені новорічні прикраси.

Прогулянки на свіжому повітрі – одне з головних задоволень в житті наших малюків, важлива умова для здоров’я дітей. Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника. Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища , особливо до простудних захворювань. На прогулянці наші діти грають, багато рухаються. Рухи підсилюють обмін речовин, кровообіг, газообмін, покращують апетит. Діти навчаються долати різні перешкоди, стають більш рухливими, спритними, сміливими, витривалими. У них виробляються рухові вміння та навички, зміцнюється м’язова система, підвищується життєвий тонус. Прогулянка сприяє розумовому розвитку, так як діти отримують багато нових вражень і знань про навколишній світ.

Поспішає зима, поспішає,
Підганяє мороз, холоди:
Скоро, скоро з далекого краю
Рік Новий завітає сюди.

       В дошкільному підрозділі КЗ «Білоколдодязький ліцей» вже традиційно проходить виставка новорічних поробок «Зимова фантазія». Приміщення закладу насичені справжніми ароматами та фарбами зими, а шедеври, створені руками батьків та дітей, дарують радість. Які тільки чудеса вміють створювати батьки! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки, і Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою , і навіть символи року... Всього не перелічити!

Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим. Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту дошкільнят.

Адміністрація та коллектив закладу висловлює подяку батькам за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок.

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваші оселі, достаток та радість у Ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, та надії на краще майбутнє.

На початку листопада в дошкільному підрозділі традиційно проводилася виставка осінніх поробок дітей та батьків «Осінні фантазії».

В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Кожна родина проявила креативність,творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари матінки – Землі, а й підручні матеріали. В результаті всі композиції – це справжні витвори мистецтва. Від численних  поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було... Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо. І все  виготовлене з інтересом, любов'ю та неабиякою фантазією.

Цей творчий процес приніс задоволення, радість і дітям, і дорослим, тому що він був спільним. Саме залучення дітей і батьків у спільну діяльність – було одним із завдань цього заходу. Тому і вироби вийшли дуже цікавими, яскравими, різноманітними.

Хочеться винести слова подяки всім вихованцям та батькам, які проявили творчість та прийняли участь в цьому яскравому заході.

 

 

НАШ ДЕВІЗ

Ми маленькі горошини,

Подолаєм всі вершини,

                                                          Спритні ми та дужі,

                                                          До спорту не байдужі!

 

 

 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

 

В нашому дошкільному підрозділі на початку березня відбулася виставка поробок до свята 8 Березня!

Весна - чудова пора року! Природа прокидається, наповнюється енергією, життям, яскраве сонце стає теплішим з кожним днем.

Кожна вікова група представила очам захоплених дітей та їх батьків, братиків, сестричок, бабусь і дідусів різноманітні поробки. Батьки разом з дітьми проявили неабияку майстерність, власну фантазію, використавши різноманітні матеріали для створення поробок.

 

 

В нашому дошкільному підрозділі традиційною стало проводити на початку листопада виставку поробок з природного матеріалу. І в поточному навчальному році ми вирішили не змінювати традиції – в період з 05 по 09 листопада в музичній залі розпочала свою роботу виставка під радісною назвою «Осінь чарівниця».

Осінь – це чудова пора року, яка пропонує нам масу можливостей для творчості. Це не тільки чудові фарби природи, які ми бачимо через забарвлення листя на деревах, але й різноманітні квіти, плоди, які дарує нам природа.

Кожна вікова група представила очам захоплених дітей та їх батьків, братиків, сестричок, бабусь і дідусів різноманітні поробки. Батьки разом з дітьми проявили неабияку майстерність, власну фантазію, використавши різноманітні природні матеріали для створення поробок.

«Свято осені» в дошкільному підрозділі

Удошкільному пдрозділі відбулося «Свято осені» в якому взяли участь діти груп дошкільного підрозділу. Чарівна атмосфера свята та барви осінної виставки не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Парами» та  "Танок з осінніми листочками».  Дуже вміло дітки театралізували: "зварили борщ з всіх ігнрадієнтів", "запрошували на гостину", "торгували на осінній ярмарці". Дітки молодших груп були одягнені у гарні костюми: хлопчики були «грибочками», а дівчатка - «горобинками». Вишиванки, намиста та українські віночки красувалися на дівчатках старшої групи, а дітки середніх груп красувалися в костюмах звірят та овочів. Оригінальні вбрання  переносили присутніх у казкове дитинство. Також під час проведення Свята Осені адміністрація дошкільного підрозділу організували конкурс на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію, за що ми дуже вдячні їм. Свято пройшло в радісній, сімейній та доброзичливій атмосфері. Діти були активні та з задоволенням приймали участь у розвагах. На завершення свята за свої старання діти отримали солодкі гостинці.

  

  

  

  

За вікнами зараз осінь ... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих півтонів. Озирніться навколо, вдивіться: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем, крапельками крові застигли на деревах ягоди горобини. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки... Щорічно в листопаді в дошкільному підрозділі Білоколодязького НВК проходить виставка осінніх композицій «Осінні фантазії». Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів, яскраві букети, кумедні їжачки, лісові галявинки, картини із листя. З великою радістю та цікавістю усі бажаючі роздивлялися вироби кожної родини. За словами В.Сухомлинського, саме в праці проявляється творча уява дитини, а результатом такої праці є краса.

Батьки допомогли своїм діткам створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. У ході перегляду виставки учасники та гості отримали позитивні емоції та гарні враження.
Ми дякуємо всім батькам, хто прийняв участь у виставці за креативність та підтримку.

  

  

  

 

Зимові розваги

Активну участь у підготовці до новорічних свят приймали батьки та їх діти. Виставка дитячих робіт на тему: «В гості до нас завітала красуня зима»

Весело та дружно ми живем,

На прогулянку гуртом ідем.

Раз, два ,три, раз, два ,три -

Ніжками крокуєм залюбки

Радіє снігу дітвора 

Зимові розваги

 

Меню сайту

НАШІ ВІТАННЯ

left

Пошук

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Архів записів

Корисні посилання