![](/2021-2022/zahody/pozhbezpeka.jpg)
04 жовтня 2021 року у нашому закладі співробітники місцевої пожежної охорони 66 ДПРП-10 ДПРЗГУ ДСНС України у Харківській області для учнів 5-6 класів провели захід "Запобігти, врятувати, допомогти". Під час заходу учням нагадали правила дотримання пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини. Продемонстрували спецтехніку та спецзасоби, які використовуються у службовій діяльності.
![](/2021-2022/zahody/pozhezh.jpg)
Переглядів:
182
|
Додав:
teacher
|
Дата:
04.10.2021
|
|
Щороку в першу неділю жовтня відзначають День вчителя. Зазвичай, наші учні намагаються якнайкраще привітати своїх вчителів, а оскільки неділя вихідний, то вітають в п'ятницю, що їй передує. Дякуємо вам, дорогі діти, за ваші вітання та світлі побажання! А вчителям хочемо побажати здоров'я, гармонії та підтримки близьких людей!
![](/2021-2022/svjata/dv1.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
187
|
Додав:
teacher
|
Дата:
04.10.2021
|
| |