Четвер, 24.06.2021, 16:24

Для батьків:

Для вчителів:

Free online платформи:

Для дистанційних занять у КЗ "Білоколодязький ліцей" з вересня 2020 року впроваджено в освітній процес безкоштовну платформу G Suite for Education з корпоративними обліковими записами для всіх учасників освітнього процесу. Для всіх класів і предметів створені віртуальні кімнати Google Classroom — це сервіс, що пов’язує Google Docs, Google Drive і Gmail, дозволяє організувати онлайн-навчання, використовуючи відео-, текстову та графічну інформацію. Учитель має змогу проводити тестування, контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання, коментувати й організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу. Основним елементом Google Classroom є групи. Функціонально групи нагадують структурою форуми, оскільки вони дозволяють користувачам легко відправляти повідомлення іншим користувачам. Також платформа дозволяє за допомогою Google-форм збирати відповіді учнів і потім проводити автоматичне оцінювання результатів тестування. Для синхронної взаємодії використовуються такі платформи, як Zoom, Google Meet, Skype, Viber тощо. Онлайн-тести педагоги створюють в Google-формах, а також за допомогою онлайн-тестів "На урок". Серед цифрових сервісів онлайн-дошок у використанні переважає Google Jamboard.

«  Червень 2021  »