Вівторок, 19.03.2024, 10:28

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Ресурсний ценрт підтримки | Реєстрація | Вхід

Комунальна установа

«Вовчанський інклюзивно – ресурсний центр»

ІНФОРМУЄ

З 20.08.2018 офіційно працює Комунальна установа «Вовчанський інклюзивно – ресурсний центр»

Директор Вовчанського інклюзивно-ресурсного центру Шматок Світлана Валентинівна

E-mail: vovirc@ukr.net

Вовчанський ІРЦ розташований за адресою:

62503, Харківська область, Чугуївський район, м.Вовчанськ, Гоголя, 31

телефон (05741) 43076

Діяльність Вовчанського інклюзивно-ресурсного центру спрямована на забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуги та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Первинний прийом батьків (одного з батьків) або законних представників дитини проводить психолог центру, який визначає час та дату проведення комплексної оцінки та встановлює наявність таких документів:

• письмової заяви батьків (одного з батьків) або законних представників дитини (далі – заява) та/або її особистої заяви (для дітей віком від 16 до 18 років) щодо проведення комплексної оцінки, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини (заповнюються у Вовчанському ІРЦ);
  • документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
  • свідоцтва про народження дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);
  • форми первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби – довідки від психіатра (виписка з форми №112/, яка відображається в "Карти стану здоровя і розвитку дитини")
  • у разі потреби — довідки від психіатра.

У разі, коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, додаються:

• психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного навчального закладу;

• зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки, інші творчі роботи дитини;

• документи щодо додаткових обстежень дитини.

У разі, коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до центру подаються:

• попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки;

• висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічної допомоги із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.

«  Березень 2024  »