Субота, 27.04.2024, 07:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Правила прийому | Реєстрація | Вхід

Прийом учнів до освітнього закладу здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту", Закону України "Про повну загальну середню освіту", наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти та здобуття повної загальної середньої освіти".

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування до 1 класу

Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи зазначені вище, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

До комунального закладу освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти у порядку, визначеному законодавством, обов’язково зараховуються всі діти, які:

• проживають на території обслуговування закладу освіти;
  • є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;
  • є дітьми працівників цього закладу освіти.

Забороняється зарахування дітей до закладу освіти на конкурсних засадах (проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини) для здобуття початкової освіти, крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

1.Заява батьків( або особи, яка її заміняє ) про зарахування (зразок  додається)

2.Копія свідоцтва про народження дитини(оригінал пред’являється)

3.Копія документу про реєстрацію місця проживання або про право користування житлом (оригінал пред’являється)

4.Медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0

5.Висновок ІРЦ (для дітей з особливими освітніми потребами)

6. Згода на обробку персональних даних

Прийом документів проводиться за адресою:

• провул. Грушевського, 2;

До послуг учнів:

• послуги шкільної бібліотеки;
  • кабінет для корекційно-розвиткових занять для дітей з особливими освітніми потребами;
  • спортивна зала;
  • кабінети інформатики та комп’ютерної техніки;
  • безкоштовні обіди для учнів 1-4 класів;
  • групи продовженого дня;
  • шкільні ігрові та спортивні майданчики;
  • цікаве та змістовне дозвілля.

Зарахування дітей до 2-11-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
  • особова справа дитини,
  • свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).
  • згода на обробку персональних даних.

Телефон для довідок: (05741) 5-11-53

«  Квітень 2024  »