Вівторок, 19.03.2024, 10:15

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Дозвіл батьків на публікацію фото, відео, творчих робіт дитини в інтернеті | Реєстрація | Вхід

Дозвіл батьків на публікацію фото, відео, творчих робіт дитини в інтернеті

Шановні батьки!

Результати діяльності закладу освіти з метою інформування батьків та громадськості публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційному сайті школи. Це можуть бути фото, відео файли, творчі роботи  учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, фото її творчих робіт.

Ми плануємо публікувати такі матеріали та документи лише з Вашого письмового дозволу. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини, а також дозвіл на публікацію її творчих робіт із зазначенням імені автора.

Будь ласка, ознайомтеся із правилами розміщення дитячих робіт в Інтернеті та зазначте, публікацію яких документів, із Вашої точки зору, здійснювати не бажано.

Дякуємо за Ваше співробітництво!

Розміщуючи роботи або фото та відео, на яких буде Ваша дитина,  ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• заборонено публікувати матеріали із зазначенням номера телефону Вашої дитини, адреси.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місцерозташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.

• Заборонено публікацію матеріалів, що містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

• Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

Дозвіл батьків:
Я, __________________________________________________________________ надаю дозвіл публікувати матеріали мого сина (доньки)_____________________ _________________________________ учня (учениці) ______________класу
Комунального закладу «Білоколодязький ліцей Вовчанької міської ради Чугуївського району Харківської області» в мережі Інтернет відповідно до правил, що описані вище.

Поставте відмітку в рядку з матеріалами, які, на Ваші переконання, небажані для публікації в мережі Інтернет:

________ Ім'я дитини
________ Особисті фотографії дитини
________ Фотографії дитини (з занять та заходів закладу освіти)
________ Групові фотографії із закладу освіти

Підпис батька / опікуна: ______________________ Дата: ___________________

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, доки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов'язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв'язатися з класним керівником своєї дитини або адміністрацією закладу освіти.

«  Березень 2024  »