Вівторок, 19.03.2024, 05:05

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Профспілки в дії | Реєстрація | Вхід

ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ КЗ "Білоколодязький ліцей"

голова профспілкового комітету
Надія Петрівна Гаврюшенко

Члени профспілки:

Яцишина Н.В. заступник голови профспілки,

Галат О.В. секретар та відповідальна з охорони праці,

Кулакова Г.М., Юлдашева В.Ю., Сердечна Л.О. відповідальні з питань культурно-масової роботи,

Гаврюшенко А.В., Шевченко М.В. відповідальні з питань соціально-економічного захисту членів профспілки,

Логвінова В.А., Хижняк Н.В. члени ревізійної комісії,

Хайло В.А. член профспілки.

Профспілковий колектив КЗ "Білоколодязький ліцей" постійно зберігає традиції району, селища, навчального закладу. На профспілкових зборах обговорюються і вирішуються насущні питання колективу.

Члени колективу  організовують  і  святкують  календарні і народні  свята, які проходять завжди весело та цікаво!

Зовсім скоро українці будуть відзначати Новий рік 2022 – найголовніше і найулюбленіше свято у нашій країні. Для багатьох людей це свято означає не лише зміну років, а й психологічна межа, шанс почати нове життя. 2022 рік за східним гороскопом – рік Тигра. Символ року цінує активність, цілеспрямованість та лідерські якості.

З Новим роком, з новим щастям!

Хай цей рік для вас удасться.

На роботі хай шанують,

Часто премії дарують.

Вдома люблять, обіймають,

За дрібниці хай не лають.

Буде хай чудовий настрій.

З Новим роком, з новим щастям!

Шановні колеги, друзі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

У центрі відновлення освіти – учитель

За ініціативою ЮНЕСКО щорічно 5 жовтня у всьому світі відзначається Всесвітній день вчителя.

Через півтора роки після початку кризи COVID-19 Всесвітній день вчителя зосереджений на підтримці, яка необхідна учителям, а також на кроках, які необхідно вжити для того, щоб педагогічний персонал розкрив свій повний потенціал. Адже вони відіграватимуть важливу роль у відновленні після пандемії та досягненні глобальної Цілі освіти до 2030 року (Ціль сталого розвитку №4).

Всесвітній день вчителя відзначається у всьому світі з головною метою – закликати уряди та міжнародне співтовариство зосередитися на становищі вчителів та викликах, які сьогодні стоять перед педагогічною професією.

Осінь – пора надзвичайно красива, але, водночас, окрім краси, що хвилює людське серце, вона приносить із собою багато клопіткої роботи. Вже традиційно восени колектив КЗ «Білоколодязький ліцей» взяв участь у прибирання території навчального закладу. Вчителі та працівники школи  згрібали та виносили опале листя, готували клумби до зими. Що сказати: восени завжди на подвір’ї знайдеться робота. Тому робота у закладі триває, а колектив завжди готовий працювати.

Осіння толока відбулася у дружній, веселій атмосфері.

«  Березень 2024  »