П`ятниця, 23.06.2017, 22:53

ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ Білоколодязького НВК

голова профспілкового комітету
Пивоварова Ольга Василівна

До складу профкому  обрано:
Нейваненко С.М.
Білінську Г.Б.

Філімонова Н.А.
Кулакову Г.М.
Кипаренка О.М.
Казенну О.В.
Гаврюшенко Т.В.
Галат Л.Г.

На завершення зборів, як і годиться, було висловлено подяку найактивнішим членам профспілки та профкому за їх самовіддану працю, сумлінне та творче виконання поставлених завдань.

Профспілкова організація Білоколодязького НВК нараховує 56 членів, що складає 100% від загальної чисельності колективу.

Профспілковий колектив Білоколодязького НВК постійно зберігає традиції району, селища, навчального закладу. На профспілкових зборах обговорюються і вирішуються насущні питання колективу.

Члени колективу  організовують  і  святкують  календарні і народні  свята, які проходять завжди весело та цікаво!

Шановні колеги, друзі!
Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб Новий 2017 Рік став для Вас роком миру, злагоди та добрих справ на благо нашого народу.
Нехай ці свята принесуть у Вашу оселю радість і любов, віру і надію, щастя і здоров’я, втіху від дітей та вірних друзів.

Король Наталю Василівну!

«  Червень 2017  »