Вівторок, 19.03.2024, 11:18

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наші семінари | Реєстрація | Вхід

21 квітня 2021 року в дошкільному підрозділі КЗ «Білоколодязький ліцей» відбувся теоретичний семінар для вихователів навчального закладу на тему:

«Здоров'язбережувальні технології» на якому розглядувались такі запитання:

• Актуалізувати й розширювати знання педагогів щодо використання здоров’язбережувальних технологій у дошкільній освіті.
  • Сприяти обміну педагогічним досвідом щодо використання               здоров’язбережувальних технологій

18.02.2020 року в дошкільному підрозділі КЗ «Білоколодязький ліцей» відбулося засідання РМО для завідувачів  ДНЗ на тему: «Інтелектуальні карти в освітньому процесі, самоосвіті та управлінні» з метою нових форм роботи з дітьми старшого дошкільного віку по ознайомленню з природою; ознайомлення зі способом використання інтелектуальних карт за методикою Н.Гавриш; забезпечення реалізації засаді інтегрованої освіти у закладі дошкільної освіти, сприяти розвитку пізнавальної, мовленнєвої, художньо-продуктивної діяльності дітей шляхом використання інтелект-карт; формувати життєву компетентність кожного малюка; збагачувати досвід активної участі дитини у взаємодії з однолітками та дорослими у навчальній діяльності. Вихователі та діти радісно привітали гостей українськими таночками та піснями.

«  Березень 2024  »