П`ятниця, 19.04.2024, 20:37

Головна » 2021 » Грудень » 14 » 16 днів проти насильства
16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Щодо акції у нашому закладі були проведені ряд інформаційно-просвітницьких заходів спрямованих на привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї,  жорстокого поводження з дітьми,  протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Класними керівниками та вчителями ліцею було проведено виховні години, бесіди, перегляд відео- та мультимедіа презентацій, дітьми була організована виставка малюнків і газет, з питань захисту прав людини, у бібліотеці організована книжкова виставка тематичної літератури, презентація видань про права людини та ін.

Переглядів: 182 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Грудень 2021  »