П`ятниця, 19.04.2024, 03:23

Головна » 2016 » Квітень » 1 » 2 квітня відбудеться пробне ЗНО з української мови
2 квітня відбудеться пробне ЗНО з української мови

У суботу, 2 квітня регіональними центрами оцінювання якості освіти буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у пробному тестуванні зможуть взяти ті абітурієнти, які пройшли відповідну процедуру реєстрації.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії тестування.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування, запрошення (реєстраційної картки) та паспорта (або свідоцтва про народження).

Запрошення на пробне тестування, в якому вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасникам ПЗНО необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень з відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Переглядів: 592 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2016  »