Субота, 27.04.2024, 05:30

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Акція «Турбота»
Акція «Турбота»

На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку.
Люди з обмеженими можливостями – це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. До цієї категорії належать діти, люди пенсійного віку та інваліди.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.

До Міжнародного дня інвалідів в нашому ліцею була проведена акція «Турбота». Учнями було зібрано і передано дітям-інвалідам канцтовари.

Хочемо подякувати всім, хто прийняв участь в акції. Ми повинні замислитися над непростою долею дітей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги, уваги та підтримки.

Переглядів: 441 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/5

«  Грудень 2018  »