Четвер, 25.04.2024, 14:03

Головна » 2019 » Червень » 10 » Цікаві подорожі куточками рідного краю
Цікаві подорожі куточками рідного краю

Канікули - це додаткова можливість відвідати музеї, виставки, театри, а також здійснити цікаві подорожі куточками рідного краю та України.

Історико-археологічний музей-заповідник "Верхній Салтів" імені Василя Бабенка відвідали вихованці ДЗВ «Віночок» 6-8 загонів.  Діти мали можливість ознайомитися з історією краю кам’яного віку, розвитку сільськогосподарської, землеробської діяльності, скотарства. Салтово-маяцька культура представлена різними типами пам’яток. Збереглися залишки численних поселень, кочовищ, городищ, відомі катакомбні і ямні могильники, випадкові знахідки речей та їхніх комплексів.

Основну й найбільш численну групу салтово - маяцьких пам’яток становлять поселення. У цей час на всій території поширення салтівської культури відомо близько 400 поселень і городищ, тільки на території сучасної Харківської області їх більше 100. Серед них Верхньосалтівський археологічний комплекс, який має винятково високу історико-культурну цінність. Також в музеї представлена унікальна колекція рушників Слобожанщини. Краєзнавчий зал музею поповнюється досі, його експозиція містить інформацію про жителів села Верхній Салтів, які беруть активну участь в житті і розвитку краю.

Велика подяка за екскурсію Письменюк Любові Анатоліївні.

Переглядів: 354 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Червень 2019  »