Вівторок, 16.04.2024, 18:49

Головна » 2016 » Грудень » 2 » День української писемності
День української писемності

Святкування Дня української писемності та мови 9 листопада не випадкове, адже саме цього дня церква вшановує пам'ять Преподобного Нестора-літописця.

Свято День української писемності і мови спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації та є водночас демонстрацією її краси, багатства й довершеності.

9 листопада учні нашого НВК разом із вчителями української мови й літератури Скляр І.О., Нейваненко С.М. провели виступ "Мово українська, гордосте моя", присвячений Дню української писемності і мови. Виступ поєднав у собі прекрасні вірші з розповідями про історію розвитку української мови. Учасники були одягнені у вишиванки, які додали святу краси, національного колориту.

Наприкінці урочистої лінійки учні-переможці І етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури й  VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка були нагороджені дипломами.

Такі свята гартують усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Переглядів: 723 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Грудень 2016  »