П`ятниця, 19.04.2024, 03:03

Головна » 2014 » Листопад » 16 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

У день Преподобного Нестора-Літописця - 9 листопада,  українська спільнота відзначає День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам'ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки.

З нагоди цього свята в нашому НВК було проведено ряд заходів до Дня української писемності та мови  під гаслом «Мова – коштовний скарб народу».

Проведені заходи мали на меті ознайомити учнів з виникненням писемності; показати красу і багатство мови;довести, що рідна мова – це духовна святиня; сприяти розширенню словникового запасу школярів, розвиткові творчих здібностей; бажанню берегти свою національну культуру; розвивати почуття національної гідності; виховувати любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

В школі вчителями-філологами, класними керівниками були проведені тематичні уроки, виховні заходи, усні журнали.

У підготовці свята до Дня української писемності  проявили ініціативу учні - активісти, лідери школи, які  приготували до заходів плакати, стіннівки, кросворди, ребуси та вислови.

Для молодших школярів пройшов ранок «В гостях в української народної казки», підготовлений учнями-вожатими.

Переглядів: 618 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2014  »