П`ятниця, 26.04.2024, 18:57

Головна » 2020 » Березень » 6 » День закоханих
День закоханих
Цінуйте, що маєте поруч з собою,
Того, за ким Ви, як за горою!
Любіть на повні груди, цілісіньким серцем,
Тоді любов і Вам любов'ю солодко озветься!

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У КЗ «Білоколодязький ліцей» у цей лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. У цей день також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Пошта Святого Валентина» була переповнена анонімними валентинками. Учні 7 і 11 класів  організували майстер-клас «Валентинка своїми руками» для дітей 3-4 класів.

До дня Святого Валентина для учнів 9-11 класів була проведена розважально-пізнавальна програма «Під знаком Купідона». Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. В кінці свята всі глядачі мали можливість голосуванням обрати Валентина і Валентину школи. По результатам голосування ними стали учень 11 класу Биков Олег і учениця 10 класу Негуторова Юлія.

З Днем святого Валентина, шановні колеги! Нехай любов'ю, легкістю і теплом будуть просякнуті всі Ваші починання, справи, понеділки і п'ятниці!

Переглядів: 323 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Березень 2020  »