Субота, 20.04.2024, 13:38

Головна » 2021 » Жовтень » 29 » Дистанційне навчання
Дистанційне навчання
З 25.10.2021 у КЗ "Білоколодязький ліцей" організовано дистанційне навчання для 5-11 класів, з цією метою у закладі впроваджено в освітній процес безкоштовну платформу G Suite for Education з корпоративними обліковими записами для всіх учасників освітнього процесу.

Для всіх класів і предметів створені віртуальні кімнати Google Classroom — це сервіс, що пов’язує Google Docs, Google Drive і Gmail, дозволяє організувати онлайн-навчання, використовуючи відео-, текстову та графічну інформацію. Учитель має змогу проводити тестування, контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання, коментувати й організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі реального часу. Основним елементом Google Classroom є групи. Функціонально групи нагадують структурою форуми, оскільки вони дозволяють користувачам легко відправляти повідомлення іншим користувачам. Також платформа дозволяє за допомогою Google-форм збирати відповіді учнів і потім проводити автоматичне оцінювання результатів тестування. Для синхронної взаємодії використовуються платформи Zoom та Google Meet. Онлайн-тести педагоги створюють в Google-формах, а також за допомогою онлайн-тестів "На урок". Серед цифрових сервісів онлайн-дошок у використанні переважає Google Jamboard.

Переглядів: 256 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Жовтень 2021  »