Субота, 20.04.2024, 08:20

Головна » 2022 » Січень » 19 » Дякуємо!
Дякуємо!

ДЯКУЄМО ЗА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ДЛЯ ШКІЛЬНОГО ХАРЧОБЛОКУ

Від якості харчування залежить здоров’я дитини. Кроки, які робить держава, щоби покращити шкільне харчування, – це однозначно добре. Тому чимало викликів у реформі харчування постали перед закладами освіти та їхніми засновниками, бо їдальні, харчоблоки  потребують переобладнання, кардинального оновлення.

На початку нового року наш КЗ «Білоколодязький ліцей» отримав чудовий подарунок – сучасне кухонне обладнання для харчоблоку від нашого засновник, Вовчанської міської ради. За кошти бюджету було придбано і встановлено теплове та електромеханічне обладнання, яке відповідає сучасним протоколам НАССР:

• шафа жарочна двокамерна;
  • марміт перших страв двохкомфорочний;
  • марміт других страв двохкомфорочний з гастроємностями;
  • машина протир-різальна.

Хочемо від усього колективу, дитячого, батьківського, вчительського, сказати велике «ДЯКУЄМО!» засновнику - Вовчанській міській раді, Вовчанському міському голові Анатолію СТЕПАНЦЮ, начальнику відділу освіти Вірі СОРОКОВІЙ, депутатському корпусу за чудовий подарунок та піклування про дітей.

Знаємо, отримане обладнання для теплової обробки продуктів забезпечить:

• швидкість приготування їжі, що забезпечує ідеальну свіжість подачі страв;
  • мультифункціональність;
  •  відсутність залежності від кваліфікації персоналу;
  • значну економію продуктів і ресурсів.

Завдяки вбудованому штучному інтелекту, який активно використовується в процесі приготування їжі, практично мінімізується вплив людського фактора та досягається стабільність у приготуванні страв високої якості.

Технічна здатність готувати одночасно декілька різних страв на одиниці обладнання дозволяє запровадити  «Мультипрофільне харчування», що надає дітям асортимент вибору улюблених страв. Нове обладнання забезпечує стабільність якості та естетичну привабливість готових страв.

З повагою, директор ліцею Світлана ТКАЧЕНКО

Переглядів: 251 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3