П`ятниця, 29.03.2024, 13:39

Головна » 2014 » Червень » 21 » Екскурсія до екопарку - це весело!
Екскурсія до екопарку - це весело!

Розвага та відпочинок  у передостанній день табірної зміни вийшли на славу!

Вихованці дитячого табору відпочинку «Віночок» при Білоколодязькому НВК відвідали Feldmanекопарк. Радості не було меж, коли при вході в екопарк побачили ретро автомобілі, всі з великою радістю і здивуванням їх розглядали, а  потім на одному з них ще й покаталися. Під час екскурсії  по зоозоні діти дізналися багато цікавого про життя тварин, мали змогу погладити і погодувати кізочок, осликів, альпака і поні, черепах; поспілкуватися з цікавими єнотами і погратися із дружелюбними шимпанзе, сфотографуватися з ними. Вражало естетичне оформлення екопарку: безліч живих квітів, мальовничі озерця зі справжніми рибками та черепахами, різноманітні  фігурки з дерева та металу, затишні альтанки з величезними самоварами. Найбільше  задоволення  діти отримали від розваг на атракціонах. Учні побували  на яскравих  каруселі та гойдалках. Діти дізналися дуже багато цікавої інформації. Ця поїздка  залишила у всіх багато приємних вражень і спогадів. Вражає те, що послуги екопарку цілком безкоштовні.

Декілька годин, проведених у зоопарку, пролетіли як одна мить. Велика подяка засновникам парку, які надають можливість нашим дітям відчувати радість дитинства.

Бажаємо Feldman ecopark подальшого розвитку і процвітання і сподіваємося на  нові зустрічі.

Переглядів: 608 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Червень 2014  »