Субота, 20.04.2024, 02:49

Головна » 2019 » Червень » 5 » Екскурсія до історико-археологічного музею
Екскурсія до історико-археологічного музею

З метою ознайомлення із історією рідного краю для учнів 2-4 класів була організована екскурсія до історико-археологічного музею у Верхньому Салтові.Під час оглядової екскурсії,діти ознайомилися з археологічними знахідками,історичним минулим Вовчанщини,природою рідного краю.

У І залі діти познайомилися з історією краю в епоху кам´яного віку,періоду міді та бронзи. Експозиція залу створена  на багаточисельних археологічних та інших експонатах, що розповідають про найдавніший період історії Вовчанщини заселеної первісною людиною біля 150 тис.років тому.

У 2-у залі археології розміщена експозиція,що відображає салтівську культуру. В експозиції залу – сиродувний горн, криця, шаблі, бойові та господарчі сокири, дротики, мотиги, ложкорізи, різноманітний інструмент.

Наступний зал – етнографія Слобожанщини кінця XIX – початку XX ст. Тут побачили знахідки, які дозволяють уявити побут, вірування та обряди племен аланів та протоболгарів, що проживали на цих територіях у ранньому середньовіччі.

У великому залі музею розташовано матеріали, що розповідають про заселення цієї місцевості козаками.

Головною особливістю музею є те, що деяких експонатів можна торкатися.

За допомогою інструкторів діти вчилися стріляти із арбалета і лука.

Діти отримали величезне задоволення від подорожі у давнину.

Висловлюємо велику подяку екскурсоводу Любові Анатоліївні.

Переглядів: 351 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Червень 2019  »