Середа, 24.04.2024, 09:02

Головна » 2021 » Грудень » 28 » Фестиваль "НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ" набирає обертів!!!
Фестиваль "НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ" набирає обертів!!!

Сьогодні, 28 грудня 2021 року, естафету святкового фестивалю продовжують учні 1-4 класів.

Новий рік, Новий рік

Йде, мов добрий чарівник,

На річках скляні мости,

В білих шапках всі хати.

І ялинка в добрий час

Завітала знов до нас.

Сяє вогниками клас,

В нас сьогодні свята час! - Ось так зустрічала Зимонька-Зима дітлахів у кожному класі. І починалося дійство новорічної казки. Кожен класний керівник початкової школи підготував зі своїми дітьми чудові свята:

- 1 клас "Новий рік вже на порозі" (кл.кер. Пивоварова О.В.);

- 2 клас "В гостях у казкових героїв" (кл. кер. Катасонова В.Б.);

- 3-А клас "Новорічний зорепад" (кл. кер. Пірштук Л.В.);

- 3-Б клас "Новорічні дива" (кл. кер. Ізосімова С. А.);

- 4-А клас "В гостях у ялинки" (кл. кер. Галат Л.Г.);

- 4-Б клас "Чарівний новорічний ліхтар" (кл. кер. Галат О.В.).

Дід Мороз та Снігуронька завітали до кожного класу, привітали всіх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, побажали яскравих і цікавих зимових канікул, а також вручили кожній дитині по два подарунки: один від адміністрації закладу, другий від наших спонсорів - керівництва "МАКС-500" Чурая Г.В та Потапенка Л.В.

Учитель музичного мистецтва Розенцев В.Л. підготував веселу новорічну дискотеку для наших малюків початкової школи. Діти водили хороводи, підспівували артистам, завзято танцювали. Дід Мороз та Снігуронька грали з дітлахами в ігри, проводили цікаві конкурси. Учні в захваті від "НОВОРІЧНОЇ ФЕЄРІЇ" та подарунків.

Також підведено підсумки конкурсу "Новорічна композиція" та від дирекції закладу нагороджено переможців грамотами і шоколадками: Лазебна Євгенія ("Новорічна казка", 1 клас); Шипов Артем ("Ялиночка-красуня", 2 клас); Брильов Данило ("Чарівний будиночок", 2 клас); Северин Іван ("Сніговик-лижник", 3-А клас); Пацурковський Артем ("Дід Мороз летить на свято", 3-Б клас); Коновал Валерія ("Веселі пінгвіни", 4-А клас); Дриль Катерина ("Новорічна казка", 4-Б клас).

Велика подяка батькам за створення новорічних костюмів для дітей, а вчителям за підготовлені для учнів новорічні свята!!! Дякую учнівському самоврядуванню за участь у святах!

Свято продовжується! Естафету святкового фестивалю "НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ" передаємо учням 5-11 класів!!!

❄️⛄

З повагою, директор Світлана ТКАЧЕНКО ♥️♥️♥️