П`ятниця, 26.04.2024, 07:38

Головна » 2021 » Листопад » 3 » Хелловін 2021
Хелловін 2021

Дистанційне навчання наш заклад розпочав цікавим, «моторошним» святом, присвячене Helloween. У період з 25 по 31 жовтня в режимі онлайн було проведено конкурс фото-челендж-батл (фото в образі косплей) "Український Хелловін, або наша Велесова ніч". До 29 жовтня (включно) діти надсилали свої фото, а 30-31 жовтня на офіційній сторінці інстаграм нашого закладу   https://instagram.com/bilokolodiazkyi_lyceum?utm_medium=copy_link було проведено голосування за кращий образ. Вчителі також долучилися до конкурсу.

Після голосування було підраховано голоси і визначено переможців:

І місце – Гринько Іван та Гедзенюк Євгенія (учні 4Б класу);

ІІ місце – Христенко Аліна (учениця 10 класу);

ІІІ місце – Цапко Іван (учень 7 класу).

Переможці заходу отримали грамоти та солодощі. Дякуємо всім хто приймав участь. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не прогавити наступний конкурс!

Значення слів:

-  Челендж — виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою.

- Коспле́й (яп. コスプレ косупуре, скорочено від англ. costume play — «костюмована гра») — один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів.

В Україні вже багато років відзначають іноземне свято хелловін, у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. За легендою у цю ніч душі всіх померлих приходять на землю та блукають вулицями. Дехто ставиться до його святкування вкрай негативно, зазначаючи що це «чуже», запозичене свято. Проте запозичена лише назва, адже в українців раніше був свій хелловін. Існував він за часів вірування у рідних богів і звався Велесова ніч (в честь одного з язичницьких божеств). Святкувалась Велесова ніч так само з 31 жовтня на 1 листопада, коли душі усіх померлих спускались на землю.

Переглядів: 260 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/5

«  Листопад 2021  »