Субота, 27.04.2024, 03:20

Головна » 2016 » Лютий » 23 » Хвиля безпечного Інтернету – 2016
Хвиля безпечного Інтернету – 2016

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, Інститут модернізації змісту освіти МОН України ініціював Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016». Метою проведення заходу було зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

В нашому  навчальному закладі були проведені інформаційні заходи для дітей, вчителів та батьків: виховні години, тренінги та інше.

Учні 9 класу активно долучилися до Всеукраїнської акції «Хвиля безпечного Інтернету – 2016», яка проходила з 9 по 16 лютого 2016 р. У формі інтерактивної гри «Подорож на Астеріск» учасники дізнались про будову електронного мозку мережевого простору, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію, критично оцінити контент, створити власний інтернет-проект, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки. По закінченню гри учні отримали сертифікат, який засвідчує що вони стали обізнаними фахівцями з Інтернет-безпеки.

Діти та молодь можуть допомогти створити кращий Інтернет, поводячись позитивно та ввічливо онлайн, через захист онлайн-репутації як їх власної, так і інших, шляхом використання позитивних можливостей створення, залучення та поширення онлайн.

Батьки та вихователі можуть допомогти створити кращий Інтернет через підтримку відкритого та чесного діалогу з дітьми щодо їх онлайн життя, через підтримку особистісного розвитку дітей онлайн та допомогу під час виникнення складнощів або проблем; через використання позитивних можливостей спільного із дітьми залучення онлайн, допомагаючи дітям знаходити та використовувати якісні цифрові ресурси. Вони можуть допомогти реагувати на негатив, залишаючись обізнаними про онлайн діяльність їх дітей (що має відповідати віку), демонструючи власну позитивну онлайн поведінку та повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать.

Переглядів: 665 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Лютий 2016  »