П`ятниця, 29.03.2024, 08:26

Головна » 2016 » Травень » 20 » «ЛІДЕР І КОМАНДА» в номінації ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «ДЖУРА»
«ЛІДЕР І КОМАНДА» в номінації ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «ДЖУРА»

13 травня у нашому НВК було проведено гру-квест на місцевості

У шкільному етапі  військово-патріотичної  гри «Джура»взяли участь дві команди – «Спортсмени» та «Лідери». Ця гра є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві. Відомо, що за Козацької доби державотворчі процеси на українських землях були  найбільш послідовними і дали світові перші зразки демократичного устрою суспільства, а на історичну арену вийшла велика кількість видатних державних діячів, організаторів військової справи, подвижників української духовності, які сповідували кращі принципи  європейського лицарства та глибоко шанували українські народні традиції і звичаї. Саме героїчні подвиги українського народу та видатні особистості і їх діяльність мають стати прикладами для наслідування дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни.

Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Основні етапи гри «Джура», які пройшли наші команди:

• Теоретичний тур (відповіді команд на 20 запитань, що стосуються життя та звитяжної боротьби українського козацтва).

Кожна команда набрала по 15 балів.

• «Бій козацьких отаманів» - командири команд показали знання сучасного устрою Українських збройних сил, види зброї та ін..
  • Практичний тур:
    1. Стрільба із пневматичної гвинтівки по мішені №8.

Переможці:Катасонова Ольга набрала 25 балів (команда «Спортсмени»),

Нейваненко Михайло – 20 балів (команда «Лідери»).

1. Гра на місцевості (у лісі):
  2. Облаштування місця під курінь, розпалення вогнища для приготування козацького куліша.
  3. «Снайпер» - кожна команда у заданому квадраті повинна знайти 10 снайперів і знешкодити їх.

Команди за виконання завдання отримали по 9 балів.

• Конкурс «Про кого мова?» (потрібно назвати по відповідних підказках видатних гетьманів України). Команда «Спортсмени» - 1 бал, «Лідери» -0 балів.
  • Проходження етапу «Десант» (на швидкість та правильність виконання завдань, час) - команда «Спортсмени» - 2 бали, «Лідери» - 1 бал.
  • «Дике поле і скарб» - команда «Лідери» - 2 бали, «Спортсмени» - 0 балів.

Перемогла команда «Спортсмени», набравши у сумі – 52 бали! Вітаємо їх!

Але усіх об’єднав за імпровізованим столом смачний козацький куліш та футбольний матч «дружби».

Переглядів: 756 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Травень 2016  »