П`ятниця, 26.04.2024, 20:11

Головна » 2017 » Лютий » 27 » «Масляна, Масляна, яка ти красна!»
«Масляна, Масляна, яка ти красна!»

Гру-квест «Масляна, Масляна, яка ти красна!» для учнів 1-4 класів підготували та провели актив учнівського самоврядування та загін вожатих учнів 5-11 класів.

Учні початкової школи були ознайомлені з традиціями святкування Масляної в Україні. А саме виконали завдання, які   наші пращури виконували на тижні Масляної: понеділок – «Зустріч» - дівчатка робили колодку, яку прикрашали кольоровими стрічками та загадували побажання, вівторок – «Розважальний день» - в цей день грали в різні ігри, показували свою спритність та силу, наші малюки теж пройшли веселу спортивну естафету.  Середа – «Лакомка» всі частувалися солодощами, а діти створили проект «Скатерка самобранка». Четвер – «Широкий день», а де ж показати широту душі, як не в пісні? Тому малята співали веснянок. П’ятниця – «Тещині вечері» в цей день перевірялись і дівчата і хлопці на кмітливість, тому й наші діти відгадували залюбки загадки. Субота – «Золовкині посиденьки» - в давнину любили загадати собі долю. Тому й діти спробували це поціливши сніжкою в ціль – бажання збувалося, якщо ні – то чекай наступного року. Неділя – «Прощальна» - в цей день прощалися з масляною, водили хороводи, спалювали всі свої негаразди та смакували солодощами, варениками, млинцями.

Ось так діти зуміли відтворити наші народні звичаї та обряди, розвивали  уяву, пам'ять, вміння декламувати вірші, співати веснянки, водити хороводи, пригощалися смачними млинцями.

Переглядів: 728 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/6

«  Лютий 2017  »