Середа, 24.04.2024, 04:08

Головна » 2019 » Червень » 13 » «Міс Біляночка»
«Міс Біляночка»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому щорічно у пришкільному таборі «Віночок» проходить конкурс «Міс Біляночка». Учасницями конкурсу краси, грації та чарівності стали: Зубова Дарія – 5 клас, Ярієва Марія – 8 клас та Хвастунова Діана – 10 клас.

Перший конкурс - «Візитка» дав змогу познайомитися глядачам та членам журі із нашими дівчатами-учасницями.

Талант - це природна обдарованість людини, здібність до творчої діяльності. Свій талант мали можливість продемонструвати і конкурсантки. Дівчата і співали, і декламували вірші, і показали вміння у виготовленні зачісок.

Не один, мабуть, конкурс краси не обійшовся без показу моди. І наші учасниці вдало впоралися із цим завданням, адже вбрання вони виготовляли самостійно, із підручних матеріалів.

Ми переконалися, що наші учасниці красиві і граціозні, звабливі і розумні, винахідливі і талановиті. Журі, підвівши підсумки конкурсу, визначило переможців. Учасники отримали відповідні титули: «Міс Чарівність» отримала Зубова Дарія, «Міс Граціозність» - Хвастунова Діана. Переможницею стала Ярієва Марія, яка і здобула титул «Міс Біляночка – 2019»

Переглядів: 446 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Червень 2019  »