Четвер, 18.04.2024, 19:25

Головна » 2014 » Листопад » 15 » Міжнародний день Миру
Міжнародний день Миру

Міжнародний день Миру було запроваджено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1981 році. Пізніше, у 2001 році, була прийнята резолюція , в якій було постановлено щорічно святкувати День Миру 21 вересня як день відмови від насилля і припинення вогню.

Організація Об’єднаних Націй працює над викоріненням причин конфліктів в різних сферах, в тому числі подолання бідності, запобігання ВІЛ/СНІДу, надання гуманітарної допомоги, захист прав людини, розробки міжнародних угод та проведення миротворчих операцій, надання допомоги у проведені виборів, підтримки демократії, превентивної дипломатії та соціально-економічного розвитку.

В цьому році ООН використовує святкування Дня Миру для того, щоб привернути увагу до своєї діяльності в різних галузях задля розбудови миру і надихнути окремих людей, групи, громади на всій планеті до осмислення проблем миру, зміцнення ідеалів миру як в середині самих держав і народів, так і по відношенню до інших країн.

Як сказав Генеральний Секретар Кофі Аннан у своєму зверненні з нагоди дня Миру ООН: «Сьогодні у світі насправді стало менше війн порівняно с минулим десятиріччям. Але їх залишається забагато. Кожна людина, що постраждала у результаті конфлікту, - це наше фіаско та нагадування про те, як багато ще ми маємо зробити… І нехай кожен з нас пообіцяє зробити більше – в тій сфері, де він спроможний щось змінити своїми силами, - заради встановлення міцного миру».

У нашому НВК пройшов традиційний конкурс малюнка на асфальті, присвячений Міжнародному Дню Миру.

Переглядів: 554 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2014  »