Четвер, 25.04.2024, 19:56

Головна » 2019 » Квітень » 15 » Міжнародний день води
Міжнародний день води

Ой, водичко - ти святая – Богом людям дана

Прекрасная, чудовая і завжди жадана.

Прозорая, холодная, кришталево чиста,

Твої каплі-діаманти – коштовне намисто.

Ти природі всій зеленій життя дарувала:

Дерева, квіти і кущі: світ весь напувала.

Ти дар Божий і без тебе людям не прожити,

Все, що бачимо навкруг, тобою омите.

Не одне створіння Боже від смерті спасала,

І енергію життя світу дарувала.

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою.

Цього дня в нашому ліцею була проведена лінійка з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді про роль води в житті людини, виховання дбайливого ставлення до землі, природи, прісної води і водних ресурсів. а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищення рівня економіки і соціального добробуту.

Вчителем біології Король Н.В. були проведені уроки присвячені Міжнародному дню води на яких діти дізналися, що відставання України від розвинутих країн світу за середньою  тривалістю  життя  певною  мірою пов'язано із споживанням недоброякісної питної води.

Також учні ліцею підготували тематичні газети, малюнки до виставки, присвяченої цьому дню.

Повсякденне наше життя побудовано на воді і створено з води. Без неї усе, що оточує нас – вологості повітря, бурхливої течії річок, струменю води в крані на кухні – наше життя було б неможливим… Тому кожен має зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Хтось з нас вчасно закриває кран на кухні чи у ванній кімнаті й тим самим збереже десятки літрів чистої води, інший – викине випиту пляшку не в річку,  а в спеціальний сміттєвий контейнер, а дехто очистить джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути спекотним літом. А що саме зробити – хай підкаже серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все, що ви зробите, повернеться сторицею.

Не будьте байдужими!

Переглядів: 367 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4