Четвер, 25.04.2024, 12:38

Головна » 2021 » Червень » 1 » Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії
Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій і сподівань на краще.

Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. В Україні цей день відзначається із 1998 року.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2021 року в КЗ «Білоколодязький ліцей» проведено святкові заходи для усіх дітей закладу. Зранку адміністрація закладу привітала кожен клас із цим чудовим днем. Програма свята була насиченою, цікавою, різноманітною:

• 1-4 класи взяли участь у конкурсі малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна»;
  • учні 1-2 класів взяли участь у «Спортивній естафеті», яку організували керівник будинку культури та старостат селища;
  • для 3-4 класів організовано гру-квест «Щасливе дитинство», яку підготували учні-вожаті;
  • учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті «Діти єднають Україну»;
  • вчителі фізичної культури провели спортивні змагання: 5-6 класи – з футболу, де перемогу отримала команда учнів 5-Б класу; 8-10 класи – змагання з волейболу, де перше місце посіли учні 10 класу;
  • танцювальний флешмоб «Веселі діти» для усіх бажаючих;
  • у дошкільному підрозділі (група «Калинка») проведено заняття, де малюки створили колективну аплікацію «Щасливе дитинство»;
  • групи «Веселі дзвіночки» та «Сонечко» взяли участь у спортивній естафеті «Літо, привіт!».

Музичні перерви дали нагоду кожному: і дорослому, і малому взяти участь у веселих руханках. Цілий день лунав щирий дитячий сміх.

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки відкритості та довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен зробить життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

Дякую всім учасникам свята за чудовий настрій, активність та підтримку один одного!

З повагою, директор Світлана ТКАЧЕНКО

Переглядів: 228 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4