Середа, 08.05.2024, 20:33

Головна » 2021 » Червень » 6 » Останній дзвоник - 2021
Останній дзвоник - 2021

Школа! Школа! Це будні і свято.

Це уроки цікаві й весь світ!

Рідна школа — це друзів багато.

Це дитинства і юності цвіт!

От і добіг до кінця шкільний навчальний рік... Випускники ідуть в останній раз на урочисту лінійку, а далі — самостійне доросле життя, правильний вибір своєї дороги, здійснення мрій та задумів...

Але сьогодні, 05.06.2021р., ми ще всі разом на святі Останнього дзвоника. Всі разом пройдемо цікаву гру-квест "Шкільний інтерактив для вас: розумники й розумниці!", де виконаємо завдання на станціях: "Кмітливі", "Спортивна", "Літературна", розгадаємо "купу" шкільних ребусів, зробимо класне фото на пам'ять, пригадаємо скільки сходинок веде до третього поверху, як звати Ваших вчителів ...  і багато чого іншого... Ви дасте мені цінні поради: що б Ви змінили у нашому ліцеї, а я обіцяю дослухалися до них!

А далі після гри- квесту смачна шкільна каша і прохолодне морозиво, що нагадає Вам про літні канікули!

Дорогі наші учні, наші випускники! Бажаю Вам класних канікул, веселого відпочинку, драйвових емоцій, добра і щастя на життєвому шляху, світлих і радісних доріг, незрадливої долі.

Дякую Вам, шановні колеги,  за невтомну працю та безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість, готовність допомогти та навчити кожного!

Зі святом!!! Ура!!! Канікули!!!

З повагою, директор Світлана ТКАЧЕНКО

Переглядів: 312 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3