П`ятниця, 26.04.2024, 03:39

І дорослі, й діти:
Як же то найкраще
Їх собі зустріти.

До Великодніх свят готувалися і учні початкових класів КЗ «Білоколодязький ліцей».

До цього Дня вчителі початкових класів підготували різноманітні заходи для молодших школярів.

Учні 1 класу відвідали "віртуальний кінозал», де переглянули мультфільм «Казочка про пасочку».

Учні 2 класів здійснили віртуальну подорож до унікального Музею писанок у Коломиї. Діти дізналися про секрети, види і особливості великодніх писанок в Україні та цікаві факти про них.

Для учнів 3-4 класів педагоги підготували майстер-класи з виготовлення різноманітних писанок, крашанок, великодніх зайців.

Готуючись до Великодня, учні виготовляти писанки, пасхальні композиції, вітальні листівки. Діти втілювали свої святкові фантазії у роботах, кожна з яких стала  своєрідним витвором мистецтва. Було використано безліч матеріалів, що гармонійно поєднувалися у єдине ціле і прекрасне.

Всі ці заходи збагатили всіх духовно і засвідчили те, як радісно і велично Великдень зустрічають і святкують не лише дорослі, а й діти.

Вдячні всім учасникам, які виготовляли та малювали роботи.

Гарних і веселих вам свят!

Переглядів: 216 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Травень 2021  »