П`ятниця, 26.04.2024, 01:26

Головна » 2022 » Січень » 15 » Привітання з ВАСИЛЕВИМ днем!!!
Привітання з ВАСИЛЕВИМ днем!!!

Це свято має безліч назв: Щедрий вечір, Старий Новий рік, день Меланки або свято Василя. Святкування дня Василя починається ще напередодні дати, в Щедрий вечір 13 січня. Діти і молодь в цю дату ходять до сусідів і колядують, щедрують. Популярна розвага на Щедрий вечір - переодягання в козу і розігрування жартівливих сценок.

В Україні над словосполученням «Старий новий рік» хоч трохи і піджартовують – кажуть, що українці «найбагатші у світі, бо два Різдва і два нових роки», –​ але на сам вечір 13 січня традиційно збираються родиною, бо це «Щедрий вечір». Накривають столи зі «щедрою кутею», варениками та пирогами і чекають на щедрувальників. А ті обходять домівки, бажають усіляких гараздів господарям і збирають у торби щедру данину. А вже 14 січня надходить свято Василя, яке згадується у багатьох колядках.

День 14 січня 2022 року став щедрим на солодкі подарунки і для учнів 1-4 класів КЗ «Білоколодязький ліцей». До нас в гості завітали депутати Вовчанської міської ради від нашого територіального виборчого округу Батинський Андрій Васильович (директор КУ «Редакція Вовчанського районного радіомовлення», представник політичної партії «Блок Світличної «РАЗОМ!») та Шевченко Олександр Олександрович (підприємець, представник політичної партії «АКЦЕНТ»).

Гості привітали дітей, побажали міцного здоров’я, всяких гараздів їхнім родинам та вчителям, а також вручили солодкі подарунки.

Дорогі діти, батьки, вчителі, гості! Дозвольте і мені ВАС привітати з Новорічними святами! Нехай ВАШІ серця веселяться в Щедрий вечір, а думки про земне і тяжке тікають! Радійте, смійтеся та не втрачайте надії! Нехай любов панує у ВАШИХ родинах, а це свято стане по-справжньому щасливим! Щастя і злагоди ВАШИМ домівкам, здоров’я, достатку!

З повагою, директор ліцею Світлана ТКАЧЕНКО❤️

Переглядів: 335 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3